Skip to main content

Philips

Philips Projeksiyon Cihazları

Philips Projeksiyon Cihazları elektronikte bir dünya devi olan markanın üstün teknolojisi yansıtan önemli ürün grubudur. Philips projeksiyon cihazlarının Türkiye temsilcisi Zoom İthalat firmasıdır. Philips projektörler piyasadaki en iyi projeksiyon cihazları arasındadır. Her izleyiciyi kesinlikle etkileyecek yüksek kaliteli görüntülere sahiptir. Kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu olması Philips markasının tüm elektronik ürünlerinin ortak özelliğidir. Ev ortamında ya da ofiste eğitim salonlarında kullanılmak üzere tasarlanmış bir Philips projeksiyon modeli mutlaka bulunur.

Philips, merkezi Hollanda’ da bulunan 1891 yılında kurulduğundan beri elektronikte uzun yıllardır faaliyet gösteren güvenilir bir markadır ve projektörleri piyasadaki en iyiler arasındadır. Philips projektörler, her izleyiciyi kesinlikle etkileyecek yüksek kaliteli görüntüler ve sunumlar sağladıkları için özellikle projektörlerin profesyonel amaçlarla kullanıldığı işletmeler ve okullar için mükemmeldir. Bununla beraber Philips projektörler reklam fotoğrafçılığında ve reklam video çekimlerinde arka plan oluşturmak için de kullanılır. Bu sayede düz arka planlar hemen istediğiniz bir mekana dönüştürülebilir. Ayrıca bir stüdyo kurulum ve kiralama masrafından bir Philips projeksiyona sahip olarak kurtulabilirsiniz. Ayrıca hızlı menüler ve kolay kontroller dahil olmak üzere kullanımlarını kolaylaştıran bir dizi özellikle birlikte gelirler. İşte bu sektör için önemli olan Philips projeksiyon cihazı modellerini Zoom İthalat bünyesinde barındırır. Böylelikle tek bir tıklamayla, güvenle dilediğiniz Philips projeksiyon modeline sahip olabilirsiniz.

Ev Kullanımı için Philips Projeksiyon Cihazı Modelleri

Philips projektörler hem ev hem de iş yeri kullanımı için ayrı ayrı geliştirilen modellere sahiptir. Günümüzde amatör seviyede üretilen akıllı projeksiyon cihazları halen kullanıcıları memnun etmek konusunda yeterli değilken; Philips bu alanda gerçekleştirdiği atılımlar ile ev kullanıcılarının adeta favorisi haline gelmiştir.

Philips PicoPix Max One 1080p görüntü kalitesiyle ev kullanıcılarına kaliteli bir seyir zevki sunarken; kompakt boyutuyla kullanıcılara hiçbir zorluk çıkarmadan taşınabilir bir tasarıma sahiptir. Kompakt boyutuna karşın PicoPix Max One oldukça uzun süreli bir kullanıma sahiptir. Cihazın içerisindeki dahili pil, herhangi bir enerji kaynağına bağlı olmadığında cihazın 5 saate kadar çalışabilmesini sağlar. Taşınabilirlik ve batarya hacmi ev kullanıcıları için önemli olduğundan, Philips PicoPix Max One modelini bu konuda mükemmelleştirmiştir.

Philips akıllı projeksiyon modellerinden ev kullanıcıları için ürettiği NeoPix serisidir. NeoPix serisi, ev kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu neredeyse her özelliği içerisinde barındırır. 1080p görüntü kalitesi, güçlü dahili ses sistemi, Android TV ve çok daha fazlası cihazın temel özelliklerindendir. Bu cihaz sayesinde ev kullanıcıları favori dizi ve filmlerini Philips kalitesiyle izleyebilirler.

İşletmeler ve Sunum İçin Uygun Philips Projeksiyon Cihazları

Ofis ya da eğitim salonlarında etkileyici sunumlar ve toplantılar oluşturmak isteyen işletmeler için Philips projektörler, her bütçeye veya oda boyutuna uyacak bir dizi seçenek sunar. En iyi projeksiyon cihazı özellikleri olan 3D ve dokunmatik ekranlar gibi gelişmiş teknolojilerle bu projektörler sunumunuzu zenginleştirir. Ayrıca, kompakt tasarımları farklı konumlara kolayca taşınmalarını ve kurulmalarını kolaylaştırır. Taşınabilir Philips projektörler, uzun lamba ömrü ve enerji tasarrufu özellikleriyle işletmeler için uygun maliyetli çözümler de sunar. Dinamik toplantılar ve sunumlar oluşturmak söz konusu olduğunda, Philips projektörler işinizi kolaylaştıracaktır. Philips projektörler, diğer markalara kıyasla pek çok farklı avantaja sahiptir. Yeni başlayanlar için Philips projektörler piyasadaki en güvenilir projektörler arasında yer alır. Philips’in sektörel geçmişi ve projeksiyon cihazı üretimindeki deneyimi, oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü modeller üretmesini sağladı. Herhangi bir sorunla karşılaşmadan yüksek kaliteli bir projeksiyon deneyimi edinmek istiyorsanız, Philips projeksiyon cihazları tüm beklentilerinizi ve isteklerinizi karşılayacaktır.

Zoom İthalat online satış sitesinde tüm Philips Projeksiyon modellerini bir arada inceleyebilirsiniz. Kategori sayfamızdan ya da satış kanallarımızdan Philips Türkiye garantisi ile güvenle satın alabilirsiniz.    Abone olmak için e-posta adresinizi girin

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.