Skip to main content

Lowepro

Lowepro Fotoğraf Makinesi Çantası Modelleri

Lowepro fotoğraf makinesi çantası denildiğinde en çok bilinen ve kullanılan marka ünvanına sahiptir. İster amatör olun ister profesyonel mutlaka Lowepro’ nun sizin ihtiyacınıza uygun bir çanta modeli mevcuttur. 1967 yılında Colorado’ da küçük bir barakada çanta üretimine başlayan Lowepro elli yılı aşkın süredir fotoğraf makinesi çantası, fotoğrafçılar için sırt çantası modelleri ile her zaman her kesimden fotoğrafçının en iyi ekipmanı olmuştur. Çünkü profesyoneller kamera ve lens ekipmanlarını en iyi koruyacak ekipmanın sağlam bir kamera çantası olduğunu çok iyi bilirler. Bu kadar uzun yıllar boyunca devam eden çanta üretim tecrübesi ile Lowepro’ nun sağlamlık garantili üretim politikasını birleşmesiyle de binlerce Lowepro kamera çantaları tarzı oluşmuştur. Bu tarz yıllar boyunca da devam edecektir.

Lowepro çanta modellerinin her zaman trend olan tarzını ortaya çıkaran da Kaliforniya’da bulunan tasarım ofisi ekibidir. Markanın kurucusu olan aynı zamanda da başarılı bir dağcı ve macera fotoğrafçısı olan Greg Lowe, her zaman ekibin ilham kaynağı olmaktadır. Hem zor koşullarda uzun saatler ekipmanı güvenle taşıyacak hem de profesyonellerin tarzını yansıtacak modelleri tasarlayan ekip kreatif düşünme tarzını sahada uygun kullanım ile birleştirmek üzere çalışmaktadır. Laboratuvarda yapılan testlere ek olarak ekip tasarımlarının tüm yönlerini değerlendirmek için de sırt çantalarını alıp uzun gezilere çıkar. İşte bir tasarım ile beliren uzun soluklu üretim süreci neticesinde eşsiz Lowepro sırt çantaları, Kamera ve Drone çantaları ortaya çıkmaktadır.

Lowepro Kamera Sırt Çantaları ve Özellikleri

Lowepro kamera sırt çantaları markanın en çok rağbet gören ürünleridir. Uzun seyahatler yapan maceracılar ve doğa fotoğrafçıları birçok kamera, lens ve tripod gibi ekipmanlarına her an ihtiyaç duyabilirler. Bu nedenle yol ne kadar zorlu olsa da fotoğraf aşkı ve görüntüleme istekleri onları ekipmanlarından ayıramaz. Bu tutkuyu en iyi şekilde destekleyen ise uzun soluklu gezilerde ağırlığı hissettirmeyecek şekilde ergonomik tasarlanan Lowepro sırt çantası modelleridir. Sırt çantası modelleri profesyonel aynasız kamera çantası olarak tasarlandığı gibi aynı zamanda en çok kullanılan lenslerin sayısını ve laptopların da taşınacağını hesap ederek işlevsel bölmeler içerir. Bölmeler ve dış yüzeyde kullanılan sağlam ve su geçirmez kumaş, ekipman güvenliğini en üst düzeye çıkarır. Tüm bu önemli özellikler tarz ile birleşince Lowepro kamera sırt çantalarının vazgeçilmez olmasını sağlıyor.

Yine Lowepro Drone çantası modelleri maceracı video tutkunları için özel tasarlanmaktadır. Bu gelişmiş tasarım ve sağlam yapı sayesinde havasal görüntülemenin en önemli ekipmanı olan Drone cihazları güvenle taşınabilir hale geliyor. İşte bu amatörden profesyonele her kesime hitap eden Lowepro çanta modellerini uzun yıllardır olduğu gibi Zoom İthalat güvencesi ile satış kanallarımızdan temin edebilirsiniz.    Abone olmak için e-posta adresinizi girin

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.