Skip to main content

Zhiyun

Zhiyun Gimbal ve Video Destek Ekipmanları

Zhiyun Gimbal ve video destek ekipmanları olarak yüzlerce ürün çeşitliliği ile sektörün öncü firmasıdır. Zhiyun Türkiye Tek Temsilcisi Zoom İthalat markanın tüm kullanıcı dostu modellerini sizlerle buluşturmaya her zaman olduğu gibi devam ediyor. Zhiyun Tech firması 2012 yılında kuruldu. Kurulduğu yıldan beri kamera sabitleme teknolojisinde dünya liderlerinden biridir. Başlangıçta akıllı telefon gimbal modellerine odaklanan şirket, ürün yelpazesini DSLR’ler ve aynasız kameralar için gimballeri içerecek şekilde hızla genişletmiştir. Zhiyun 2015 yılında kamera stabilizasyonu için yeni bir standart belirleyen Smooth serisini piyasaya sürdü. 2016 yılında, kişi izleme ve sınırsız 360 derece döndürme gibi gelişmiş özelliklere sahip Crane serisini de piyasaya dahil etti.. Bugün Zhiyun ürünleri amatörlerden profesyonellere kadar oldukça geniş bir kitle tarafından kullanılıyor ve Zhiyün ürünleri film, spor yayıncılığı, haber medyası ve daha pek çok alanda kullanılıyor. Ana odağı yenilik ve mükemmellik olan firma, gerçekleştirdiği ARGE çalışmalarıyla kamera stabilizasyonunun geleceğini şekillendirmeye devam ediyor.

Zhiyun Gimbal modelleri profesyonel ve amatör tüm video üreticilerinin ekipman listesinin en başında bulunur. Çünkü kaliteli video çekimlerinde kamera ve lens kadar görüntünün stabil olarak sarsıntısız kaydedilmesi de çok önemlidir. Tavuk kafasından esinlenerek üretilen Zhyiun Gimbal modelleri en hızlı kamera hareketlerinde bile doğal akışında videolar üretmenizi sağlar. Kullandığınız kamera ve üzerine bağladığınız lens ile denge sağlaması da önemlidir. Zhyiun Crane ve Zhiyun Weebill gimbal serisinin tüm cihazları farklı segment aynasız kamera ve lens ağırlıkları hesaplanarak üretilmektedir. Durum böyle olunca hangi seviyede kamera ve lens kullanırsanız mutlaka işinizi kolaylaştıracak bir Zhyiun modelini bulabilirsiniz. Yine telefon gimbali denildiğinde de ilk akla gelen Zhyiun mobil gimbal modelleri olur. Çünkü telefon ile video üreten içerikçiler elde tutuşu ve kamera hareketlerini kolaylaştıran Zhiyun Smooth akıllı telefon gimbal modelleri üretilir. Tüm gimbal serisi için kullanımı ve bağlantıyı kolaylaştıran Zhiyun Gimbal aksesuarları da marka tarafından üretilir.

Zhiyun Video Led Işıklar

Zhyiun video led ışıklar da video sektöründe son zamanları en popular ürünlerinden olmuştur. Çünkü video ışığı çekimlerin atmosferini ortaya çıkaran önemli bir unsurdur. Zyhiun ışıklar güçlü ama hafif ve taşınabilir led ışık modelleri ile sektörde yine bir devrime imza atmıştır. Elde taşınabilecek kadar küçük ama 100 watt hatta 200 watt ışık gücüne ulaşan Zhiyun taşınabilir led ışıklar her mekenı hızlıca video stüdyosuna çevirebilir. Bu ışıkların tek özelliği küçük olması değildir. Ayrıca Zhyiun led ışık teknolojisinin geliştirdiği aktif soğutma sistemi sayesinde uzun saatler boyunca ısınma ve ışık kesintisi sorunu yaşatmaz. Yine uzun ömürlü pil ve harici güç kaynağı powerbank ile de çalışarak iş akışını kolaylaştırır. Zhyiun ışıklar aynı zamanda şekillendirilebilir video ışıklarıdır. Zhiyun mini softboxlar takılabildiği gibi yine Bowens bağlantı noktasına sahip olmaları nedeniyle tüm ışık şekillendirici octabox, şemsiye ve reflektörler ile uyumludurlar.

Zhyiun Video led ışıklar muadillerinde rastlanmayan küçük bir gövdeden yüksek ışık gücü sağladığı için ışık parlaklığı da yüksektir. Bu özelliği ile aydınlatma mesafesi ve alanı da artar. Bu sayede video ve fotoğraf çekimlerinde ana ışık olarak yeterlidir. Ayrıca ışık gücü ayarlanabilir olduğundan 5600 K gerçek günışığı renklerini veren CRI değerleri ile harika dolgu ışığı sağlarlar. Ürün fotoğraf çekim ışığı için de idealdirler. Bu harika ışık özelliklerini yenilikçi teknoloji ile geliştiren Zhiyun Tech video ışık sektöründe de zirveye çıkmaya devam edecektir.

Zhiyun Ürünleri Zoom ithalat Garantisinde

Zoom İthalat, söz konusu video ve fotoğrafçılık ürünleri olduğunda pek çok farklı marka ve modeli bünyesinde barındırır. Bu geniş yelpazenin en önemli yapıtaşlarından biri de Zhiyun markasıdır. Zoom İthalat’ta Zhiyun markasına ait gimbal ve gimbal aksesuarları gibi popüler modelleri bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Zhiyun gimbal ve led ışıklar Zoom İthalat firmasının garantisi altındadır. Zhiyun Türkiye teknik servis müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmetine devam etmektedir. Sizler de videografi deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyacak Zhiyun ürünlerini keşfetmek istiyorsanız, şimdi kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.    Abone olmak için e-posta adresinizi girin

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.