Skip to main content

Delkin Devices

Delkin Devices Hafıza Kartları

Delkin Devices hafıza kartları, fotoğraf ve video çalışmalarını kolaylaştıran ve iş akışını hızlandıran farklı kategorilerde üstün teknoloji ile üretilmektedir. Delkin Device firması 1986 yılında kurulmuştur. Kurumsal merkezi San Diego’ da olan firmanın Avrupa ve İngiltere’ de ofisleri bulunur. Delkin hafıza kartı ve depolama cihazları hem kaliteleri ile hem de Dünya genelindeki geniş satış ve pazarlama kanalıyla sektörün lideri konumundadır. Delkin hafıza kartları özellikle profesyonel kamera kullanıcılarının ilk tercihidir. Çünkü profesyonel fotoğrafçıların ve video yapımcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kapasite ve gerçek hız sunan hafıza kartları üretir.

Delkin hafıza kartları çok çeşitli kategoriler için birçok farklı ürün çeşitliliği sunar. En profesyonel kameralar için geliştirdiği yüksek kapasiteli C Fast kartlardan amatör kullanım için kullanılan Micro SDHC kartlara kadar birçok Delkin Device hafıza kartı çeşidi bulunur. Delkin fotoğrafçılığın bir kültür olduğuna inancı ile ürünlerini sahada profesyoneller ile test ederek geliştirir. Bu sayede profesyonel fotoğrafçıların hafıza kartlarından neler beklediğini çok iyi bilir. Yine profesyonel video kameraların temel ihtiyacı olan yüksek dosya boyutundaki görüntülerin hızlı ve veri kaybı olmadan kaydedilmesini sağlayan profesyonel Delkin CF Express kartlar bulunur. Kırılmaz ve üç kat daha güçlü bu profesyonel hafıza kartı serisi ile Delkin markası hafıza kartı alanında zirvedeki yerini korumaktadır.

Delkin Profesyonel Hafıza Kartı Çeşitleri

Delkin Device markası günümüzde hafız kartının çok çeşitli cihazlarda kullanıldığını çok iyi bilir. Çünkü tüm ürünlerini sahadan gelen bildirimler neticesinde geliştirmeyi bir kalite politikası haline getirmiştir. Profesyonel sinema kameralarının ürettiği çok yüksek boyutlu video dosyalarının çok hızlı aktarım ve depolanmasını sağlamak için 160 GB kapasitesine çıkan CF Express kartlar üretir. Delkin Power CF Express kartlar adından da anlaşılacağı gibi sadece yüksek kapasite değil yüksek okuma ve yazma hızları da sunar. Gerçek yüksek yazma hızını ve aktarma hızını zirve değerlere kadar çıkaran Delkin profesyonel hafıza kartları 8K yüksek görüntü kalitesini en iyi destekleyen ürünlerdir. Bu özellikleriyle video performans garantisi verir. Çünkü tüm Delkin ürünleri güncel kamera ve bilgisayar donanımları ile gerçek performans testlerine tabi tutulur.

Delkin kartların profesyonel kameraları en iyi şekilde desteklediğinin bir diğer göstergesi de yüksek kare hızlarında ve bit hızlarında veri kaybı yaşatmamasıdır. Bu sayede 4K – 6K ve 8K destekli hafıza kartı tanımını sonuna kadar hak ediyor. Delkin kart okuyucular da yüksek boyutlu  görüntü dosyalarının en hızlı şekilde aktarımını sağlayarak iş akışını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmaktadır. İşte bu temel özellikleri ve profesyonelleri düşünerek işlerin aksamamasını önemseyen Delkin Device, tüm hafıza kartı ürünlerinde 48 saatte değişim garantisi veren tek markadır.  

Delkin Device hafıza kartlarının Türkiye tek temsilcisi Zoom İthalat firmasıdır. Profesyonel Delkin hafıza kartları ve tüm depolama ürünlerini her zaman güvenle pazara sunmaya devam ediyoruz.    Abone olmak için e-posta adresinizi girin

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.