Skip to main content

Hakkımızda

1948’de sektörde ilk ticari faaliyetlerine başlayan firmamız, 1975 yılında Foto Flaş Limited Şti olarak şirket yapısını genişleterek fotoğrafçılık ve aksesuarları sektörüne Türkiye’deki öncü firmaları arasına girmiştir. 1991 yılında ise Zoom İthalat çatısı altında, Türkiye’nin sektördeki en önemli ithalat firması haline gelerek, fotoğrafçılık sinema video ve aksesuarlarını kapsayan ürünlerini ithal ederek, uluslararası öneme sahip birçok markanın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü ünvanını almıştır.

Başta profesyonel fotoğrafçılar olmak üzere, videographerların, film sektöründe çalışanların ve ihtiyacı olan potansiyel kullanıcıların  tüm ihtiyaçlarına cevap verecek geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürün tedariği ve ithalatına ek olarak; fotoğrafçılık, sinema, video ve aksesuarları ile ilgili topluluk yönetimi ve grup eğitimlerine de yatırım yaparak, ülkemizde konumuz ile alakalı profesyonelleri, bayi temsilcilerini, öğrencileri, sanatçıları, influencerları, akamedemik çevre ve tüm isteyen amatör kullanıcıları düzenlediğimiz workshoplarda buluşturarak sektörel farkındalığı yükseltmek amaçlarımızdan bir tanesidir. 

Kurulduğumuz günden bugüne kadar devam ettiğimiz ticari faaliyetlerimizde dürüstlüğü, sevgiyi, saygıyı ve hoşgörüyü her zaman ön planda tutmuş olmanın verdiği gururla her geçen gün daha fazla yenilenerek ve gelişerek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kurucumuz

Jirayr Gamsaragan

CEO

Roy Gamsaragan    Abone olmak için e-posta adresinizi girin

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.