Skip to main content

Viltrox

Viltrox Lens Çeşitleri

Viltrox lens çeşitleri aynasız kamera için lens alanına en hızlı giriş yapan markadır denilebilir. Hızlı şekilde aynasız fotoğraf makinelerine uyumlu ve en çok ihtiyaç olan geniş açı ve standart açı lens çözümlerini kaliteli bir şekilde sunarak adından söz ettirmektedir. Viltrox 2009 yılında kurulmuş genç bir optik üreticisi olmasına rağmen sektörde kaliteli ve ekonomik bütçeli lens üreticisi olarak kabul görmüştür. Viltrox lens üretiminin yanı sıra yine kamera ve lenslerin değişik markalarda olsalar bile birbirine uyumu sağlayan adaptörler de üretir. Bu Viltrox adaptörler markanın lens ve kamera gövdelerini çok iyi tanıdığının da ispatıdır. Bu tecrübe tüm aynasız kamera markalarının lens ihtiyaçlarını belirleyebilme imkanını ortaya çıkarmıştır.

Viltrox Fuji X mount uyumlu lensleri orta seviye ve giriş seviye kameralarda gerekli olan geniş çerçeveleri sunar. Bu yönüyle ikinci lens seçeneğinde mutlaka tercih edilir. Çünkü bu lens çeşitleri sadece geniş açı sunmakla kalmaz. En açık diyafram değerlerini ultra geniş açı ile bir arada mümkün kılar. Viltrox 16 mm f:1.8 geniş açı lensi bunun en güzel örneklerindendir. Viltrox Sony uyumlu olarak da üretilen bu seviye lensler özellikle manzara fotoğrafları ve gece yıldız pozlaması çalışmalarını üst seviyeye taşır. Bu özellikler ile yenilikçi teknolojiler kaliteli Viltrox portre lenslerini ve Viltrox prime lensleri ortaya çıkarmıştır. Profesyonel sokak fotoğrafçılarının ve doğa fotoğrafçılarının Viltrox lens modellerine güvenmesi asla bir tesadüf değildir.  

Viltrox Cine Lensler Yeni Bir Seviye Oluşturuyor.

Viltrox cine lensler video sektöründe yeni bir seviyenin de kapıları açıyor. Viltrox’ un aynasız kameralar için ürettiği lens çeşitliliği ve gövdeler ile lenslerin uyumluluğunu sağlayan adaptör üretimi markanın cinema lens grubunun da ortaya çıkmasını belirledi. Viltrox lens üretim tecrübesi gelişen video çekim alanlarını iyi tanıyan ve çözümler sunan video lenslerini üretebilmesinin sırrıdır. Tüm sinema lenslerine göre oldukça ekonomik olan Viltrox prime cine lensler her seviyeden kullanıcının kaliteli sinematik videolar üretmesine katkıda bulunuyor. İşte bu lensler ile video alanında yeni bir seviyenin oluşmasını sağlıyor. Viltrox EPIC Serisi sinema lensleri videoda en çok kullanılan 35mm, 50mm ve 75mm açılar sunar. Bu Viltrox cine lens seti T2.0 stop ile sığ alan derinliği sağlar.  Tam Çerçeve Anamorfik Lensler, PL montajlı / E montajlı / L montajlı sinema kameraları için tasarlanmıştır. İleriki dönemde yeni cine lensler ve çarpıcı özellikleriyle adından daha çok söz ettirecek olan Viltrox Cinema lenslerine Zoom İthalat güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Viltrox Nikon Z bayonet, Viltrox Sony uyumlu, Fuji uyumlu lenslerini ve Viltrox RGB  led ışık modellerini Zoom İthalat firmasının online ve bayi satış kanalından güvenle satın alabilirsiniz.

     Abone olmak için e-posta adresinizi girin

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.