Skip to main content

Verbatim

Verbatim Depolama Ürünleri

Verbatim depolama ürünleri başta USB bellekler, hafıza kartları ve SSD gibi sayısı oldukça fazla bir grubu kapsamaktadır. Günlük kullanım ve endüstriyel kullanım için çok farklı ürün çeşitliliğine sahip olan Verbatim markası 1969 yılında kurulduğundan beri sektöre yön veren bir gelişim göstermiştir. Özellikle digital depolama denildiğinde ilklere imza atan ürünleri ile bilinmektedir. Verbatim sözcüğü Latice’ de harfi harfine manasına gelir. Bu ifade marka kültürünü en iyi şekilde zaten anlatır. Çünkü tüm üretilen ürünler doğru ve hatasız veri kaydı sağlamak hedefiyle sahaya çıkar. Şirketin kuruluşundan beri bu politika Verbatim flaş bellekler, sabiti harici sürücüler, harici depolama ürünleri ve hafıza kartlarının sektörün lideri yapmaktadır. 50 yıllık güvenilir Verbatim teknolojisi yeni dönemde 3B baskı teknolojileri ve optik depolama cihazları ile devam etmektedir.

Verbatim Taşınabilir Harici Harddiskler

Verbatim harici harddiskler güvenli veri depolama için Dünya’ da en çok kullanılan ürünlerdir. Bu harddiskler özellikle video ve fotoğraf sektörünün yüksek dosya boyutundaki görüntülerin depolama ve arşivleme sorunlarına çözüm sunmaktadır. İşte tam da bu nedenle Türkiye’ de fotoğraf ve video sektörünün öncülerinden olan Zoom İthalat Verbatim kalitesini de markaları arasına katmıştır. Verbatim SSD ve harici depolama ürünleri video içerikçilerinin yüksek çözünürlüklü videolarını depolama çözümünü kayıpsız ve güvenli bir şekilde çözümlemesi oldukça önemlidir. Çünkü sektörde iş akışının durmaması bu depolamanın hızlı ve doğru olmasına bağlıdır. Daha fazla fotoğraf ve video arşivlemek için Verbatim 1 TB ve 2 TB harici hardiskler en çok tercih edilen modelleridir. Verbatim teknolojisini güvenli şifreleme profesyonellerin tercih sebeblerindendir. Sağlam bir yapının yanı sıra Verbatim depolama cihazları AES 256 bit şifreleme ile  parmak izi tanıma teknolojisini birleştirerek yenilikçi bir kombinasyon kullanmaktadır. Uzun yıllardır olduğu gibi Verbatim SSD ve taşınabilir harici bellekler sektörün zirvesinde olmayı bu nedenlerle hak etmektedir.

Verbatim USB Bellek ve Hafıza Kartları

Verbatim USB bellekler tak çalıştır basit kullanım sağlar. Ancak üzerinde tuş takımı barındıran oldukça gelişmiş güvenlik sistemli modellere de sahiptir. Verbatim USB 3.2 bellek kartları gelişmiş ara yüzü ile hızlı ve güvenlidir. Aktarım hızını destekleyen USB-C sistemiyle de tam uyumluluk sunar. Verbatime özel şifreleme donanımı sayesinde tüm flaş bellekler en güvenilir saklama ortamını sağlar. Verbatim hafıza kartları da telefon, kamera ve drone cihazlarında en çok kullanılan aksesuarlardır. Verbatim yüksek kapasite ve yüksek hızda ürettiği micro SDHC ve SDXC hafıza kartları ile sektörde tercih sebebi olmaktadır. Verbatim Premium Micro SD kartları özellikle U3 hız sınıfı ile cep telefonlarının veri depolamasına oldukça uygundur. Yine Verbatim SDXC hafıza kartları suya ve darbeye dayanıklı ve yüksek hızlı olmaları nedeniyle aksiyon kamera, drone ve aynasız kameralar için tasarlanmıştır. Tüm Verbatim depolama cihazlarını Zoom İthalat web sayfasında  inceleyebilirsiniz. Verbatim Türkiye Zoom İthalat bayi kanalından ve online satış sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.    Abone olmak için e-posta adresinizi girin

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.