Skip to main content

Tamron

Tamron Lens Çeşitleri ve Özellikleri

Tamron lens çeşitleri en yeni aynasız kameralara uyumlu lens modelleri ile Tamron Türkiye Distribütörü Zoom İthalat garantisi ile fotoğraf severler ile buluşmaya devam ediyor. İster amatör bir fotoğrafçı olun. İster profesyonel fotoğrafçı ya da video içerik üreticisi işinize uygun bir Tamron lens çeşidi mutlaka bulunur. Çünkü Tamron, fotoğraf ve video için gerekli lens özelliklerini iyi bilir. Geleceğe yön veren optik teknolojiler geliştirerek en ekonomik ve en ideal lens aralığını bu tecrübesiyle üretir. Tamron 1950 Yılında kurulan lens ve optik ürünler alanında lider bir Japon firmasıdır. Kurulduğu yıldan beri her dönemde kaliteli ve yenilikçi üretim politikasıyla fotoğrafçıların en ihtiyaç duyduğu geniş açı, standart açı ve tele lenslere imza atar. Bu üstün tecrübe yüksek teknoloji ile birleştiğinde profesyonellerin lens tercihlerini Tamron markasının belirlemesine sebep olur.

Tamron, gelişen aynasız kamera ve video çekim teknolojilerine en iyi uyum sağlayan zoom lensleri ile her dönem olduğu gibi zirvedeki yerini korumaktadır. Bu yenilikçi yapısı ile Dünya’nın en prestijli EISA lens ödüllerini 20 yılı aşkın süredir kimseye kaptırmaz. Çünkü Tamron lensler hem fotoğraf türleri hem de video çekimlerini bir arada en kaliteli şekilde gerçekleştireceğiniz çözümler üretir. Öncelikle başka markalarda bulunmayan ultra geniş açılar ile en dar açıları beraber sunan tak gez Tamron lensler bulunur. Bu lensler açık diyafram avantajı ile tek lens takarak tüm işlerinizi yapmanıza olanak verir. Tamron Prime lensler de makro, portre lensi gibi tüm objektif arayışlarınıza cevap verecek şekilde üretilirler. Kurumsal felsefesi çerçevesinde Tamron, ışık ustalığı sayesinde duygu ve güven yaratır, tatmin edici bir toplumun gerçekleşmesine katkıda bulunur.

Tamron Sony E Mount Lensleri

Tamron Sony e mount lensleri Sony fullframe ve APS-C format aynasız fotoğraf makinesi kullanıcılarının  zoom lens tercihini belirler. Çünkü aynasız kameraların sensör yapısına en uygun lensin özelliklerini Tamron bilir. Çünkü Tamron geleceğe odaklanmıştır.
Bir optik uzmanı olarak, uzun süredir biriktirdiğimiz optik teknolojileri optikte yenilikler ile yön vermeye kararlıdır. Bu kararlılık önüne geçilemeyen optik kalitesini ve bol ödüllü lens modellerini ortaya çıkarmaktadır. Sony E mount uyumlu ultra geniş açı ile standart açıyı beraber sunan Tamron aynasız lensleri sadece tüm fotoğraf branşları için ideal olmakla kalmaz. Sony aynasız kameraların video performansını destekleyen ve hızlı netlik sunan kusursuz lensler üretir. İşte bu sayede video içerik üreticilerinin video için lens seçiminde de bir numara olmasını sağlar. Tamron Sony uyumlu dar açılı zoom lens modelleri de dar çerçeveler için idealdir. İşte bu iki grup lens birbirlerinin tamamlayıcısı olarak hafif ve taşıması kolay olduğundan tercih edilirler.

Tamron lensler sektörde en çok kullanılan aynasız kamera marka ve modellerin bayonet tipine uygun kaliteli ve çözüm sunan lens çeşitleri üretmeye devam ediyor. Bu kaliteden ödün vermeyen ve yeniliklere imza atan Tamron lens çeşitlerini Zoom İthalat web sitesinde ve Türkiye genelindeki geniş bayi kanalında bulabilirsiniz. Size uygun bir Tamron mutlaka vardır.