Skip to main content

Manfrotto

Manfrotto Fotoğraf ve Video Ekipmanları

Manfrotto tüm dünyada en çok bilinen fotoğraf ve video ekipmanları üreticisi olan İtalyan markasıdır. Uzun senelerdir ürettiği Manfrotto tripod modelleri milyonlarca amatör ve profesyonel fotoğrafçıların ilk tercihi olmuştur. Merkezi kuzey İtalya’ da bulunan Manfrotto 1974 yılında ürettiği ilk tripod modelinden bu yana değişen fotoğraf makinesi ve video kamera trendlerini en hızlı destekleyen marka ünvanına sahiptir. İşte kurulduğu ilk yıldan beri profesyonel ve dayanıklı fotoğraf makinesi tripodları, video kafasına sahip kamera tripodları, ışık stantları ve aksesuarları ile ürün yelpazesini geliştirmiştir. Son yıllarda Manfrotto çanta ve Manfrotto gimbal modellerinin de eklenmesiyle gelişen aynasız ve kompakt kamera trendlerine en uygun destek ürünlerini arttırmıştır. Son yıllarda telefon fotoğrafçılığının gelişimine de ürettiği telefon tripodu modelleri ile dahil olmuştur  Her seviyeden kullanıcı ve kamera modeline uygun bir Manfrotto tripod ayağı ve aksesuarı mutlaka bulunur.

Dünya’ da en çok dağıtım kanalına sahip fotoğraf destek ürünleri markası olan Manfrotto tüm dünyada olduğu gibi Manfrotto Türkiye Distribütörü Zoom İthalat ile uzun yıllardır işbirliğini sürdürmektedir. İtalyan tasarımının fotoğraf ekipmanına yansımasını çok iyi ifade eden marka en profesyonel kameraların güvenle sabitlenmesini sağlayan video tripod ayaklarını en uygun akışkan video başlıkları ile kit olarak sunar. Yine doğa fotoğrafçıları için güvenilir derecede sağlam ama bir o kadar da küçük ve hafif karbon tripodları üretir. Manfrotto karbon fiber tripod teknolojisinin mucidi olarak seyahat fotoğrafçılığını kolaylaştırır. Çünkü Manfrotto markasının şirket geleneği sürekli yenilenen ürün yelpazesi geliştirmek ve bunun için gerekli yatırımları sürdürmektir.    Abone olmak için e-posta adresinizi girin

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.