Skip to main content

Tokina

Tokina Cinema Lensleri

Tokina cinema lensleri, profesyonel sinema kameraların en önemli tamamlayıcısıdır. Çünkü profesyonel görüntü yönetmenleri bilirler ki sinematik görüntü kalitesi kullanılan kamera ve kaliteli lens uyumu ile mümkündür. İşte sektörün beklentileri doğrultusunda RED kamera markasını Türkiye ile buluşturan Zoom İthalat kaliteli cine lens için de Tokina lens markası ile işbirliği yapmıştır. Tokina’nın sinema sektöründe kalitesini ispatlamış olan lenslerini sahada buluşturmak için yapılan işbirliği sayesinde kaliteli kamera ile profesyonel cine lensler uyum halinde satışa sunulmaktadır. Sizin sanatınız sinematografidir. Bizim ise teknoloji diyen Tokina Cinema markası 60 yılı aşkın bir süredir lens üreticisi olan Kenko Tokina firmasının yeni oluşumudur. Olağanüstü değer ve performans sağlamak için optik tasarım ve üretim tekniklerinde öncü olan Tokina markası uzun yıllara dayanan fotoğraf lensi üretim tecrübesini cine lens üretimine de başarıyla aktarmıştır.

Tokina cinema lensleri Dünya’ nın önemli sinema merkezlerinde uzun metraj filmlerde, reklam filmlerinde, dizi sektöründe ve müzik kliplerinde kullanılmaktadır. Tokina cine lens kullanan ünlü görüntü yönetmenleri lenslerin kazandırdığı geniş çerçeve alanı ve keskinlik sayesinde daha sinematik görüntülerin garanti altında olduğunu söylüyorlar. Özellikle Red Komodo kameralar ile Tokina Cine lenslerin mükemmel uyumu iki markayı beraber zirveye taşıyor. Yine Tokina makro cinema lensleri fotoğrafta olduğu gibi videolarda da 1:1 büyütme oranı sağlayarak belgesel yapımcılarının 100 mm makro açılarda gerçek boyutta ve bozulma olmadan doğal yaşam kayıtlarını kolaylaştırıyor. Buna benzer birçok harika özellikleri olan Tokina Profesyonel Cine lens çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Zoom İthalat Tokina Cinema Türkiye temsilcisi olarak en yeni lensleri tanıtmaktan mutluluk duyacaktır.    Abone olmak için e-posta adresinizi girin

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.