Skip to main content

Saramonic

Saramonic Yaka Mikrofonu Çeşitleri

Saramonic yaka mikrofonu çeşitleri Zoom İthalat garantisi ile 2019 yılından beri video çekimleri için ses çözümleri sunuyor. 2014 Yılında Çin’ de kurulan Saramonic markası özellikle en kaliteli kablosuz yaka mikrofonu modelleri ile her geçen yıl daha popüler olmuştur.  Youtuber mikrofonu denildiğinde Saramonic kablosuz ve kablolu yaka mikrofonlarının ilk sırada yer almasının elbette nedenleri vardır. Video çekimlerinin görüntü kalitesi kadar ses kalitesinin de çok önemli olduğunu bilen içerik üreticileri kameralarına en uyumlu ve en uzak mesafelerde bile ses sorunu yaşatmayan Saramonic yaka mikrofon modellerini tercih ediyor. İkili kablosuz yaka mikrofonu modelleri ile çoklu ses kaydında büyük çözüm getiren modellerin yanı sıra el mikrofonunu aynı sisteme bağlayan çözümler sunan Saramonic mikrofon setleri bulunur. İşte bu sayede aynı mikrofon seti stüdyo içinde ya da dış ortamlarda kullanılabilir hale gelir.

Saramonic mikrofonlar, tavizsiz kalite ve yenilik arayan her ses profesyonellerinin sahip olması gereken ürünlerdir. 120’den fazla ülkede, en ileri araştırma ve geliştirme yoluyla olağanüstü ses kalitesi sunan mikrofon modelleri ile ön plandadır. Yeniliklere imza atan Saramonic mikrofonların bugün gelinen noktada çok uzak mesafelerden sorunsuz ses kaydı sağlayan ve digital gösterge üzerinden tüm modlarının görüntülenebildiği profesyonel yaka mikrofonu çeşitleri bulunur.

Saramonic Kablosuz Mobil Mikrofonları

Saramonic kablosuz mobil mikrofonları, profesyonel kamera ve aynasız fotoğraf makineleri ile tam uyumlu modeller gibi cep telefonu kullanarak video üreten içerikçiler için de özel modeler geliştirmiştir. İphone için Saramonic mikrofonlar mobil video çekim kitlerinin tamamlayıcısıdır. Android ve İphone için ayrı uyumlulukta üretilen Saramonic telefon mikrofonları tek alıcı ile beraber iki mikrofon kullanımı sağlamaktadır. Bu sayede vlog içerikçileri için kesintisiz ve sorunsuz ses kaydı çözümü sunar. Tüm bu özellikleri ile Saramonic kablosuz akıllı mikrofonları dikkat çekici ses performansı, daha küçük ve hafif görünüm tasarımıyla video kaydetmeyi kolaylaştırır. Yayıncılar, podcast yayıncıları, vlogger’lar, canlı yayıncılar, YouTube içerik oluşturucuları ve film yapımcıları için idealdir.

Saramonic Profesyonel Stüdyo Mikrofonları

Saramonic sadece dış mekanlarda kullanılan kablosuz yaka mikrofonu üretmekle yetinmez. Aynı zamanda profesyonel ses stüdyolarında yapılacak kayıtları üst düzeye çıkaracak stüdyo tipi profesyonel mikrofonlarda üretir. Ses yalıtımının bulunduğu ses stüdyolarında gerçekleştirilen yayınlarda ve müzik kayıtlarında Saramonic podcast mikrofon çeşitleri sıklıkla kullanılır. Ses kalitesinin üst düzeyde olduğu bu profesyonel mikrofon modelleri eklenen sarsıntı engelleyici aksesuarlar ile zenginleştirilebilir. Aynı zamanda Saramonic stüdyo mikrofon setleri sesin daha pürüzsüz kaydedilmesi için filtre aksesuarları içerir. Tüm bu özellikleri nedeniyle de profesyonel ses operatörlerinin tercihi olmaktadır.

Saramonic her geçen yıl olduğu gibi önümüzdeki dönemlerde de yenilikçi yapısıyla video ses çözümünü üst seviyeye taşıyacak yeni model mikrofonları ile sektörde öncü olacaktır. Saramonic mikrofonlar hakkındaki yenilikleri kaçırmamak için sayfamızı takip edebilirsiniz. Saramonic Türkiye garantisi Zoom İthalat tarafından sağlanmaktadır.

     Abone olmak için e-posta adresinizi girin

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.