Skip to main content

OM SYSTEM

OM System Aynasız Kamera Modelleri

OM System aynasız kamera modelleri tüm fotoğrafçılık türlerinde ve video performansları ile video içeriklerinde ana kamera olarak tercih edilmektedir. OM System geleneksel Olympuıs fotoğraf makinesi markasının yeni adıdır.  OM Digital Solutions Corporation, hassas optiK ürünleri ve yenilikçi teknolojileri ile tanınan ödüllü dijital görüntüleme ve ses çözümlerinin lider firmalarındandır. 2021’de Olympus Corporation’dan ayrıldıktan sonra OM Digital Solutions, adıyla  85 yıllık görüntüleme mirasını yeni bir şirkete devrederek ve işinin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için yeniden kuruldu. Eskiden aldığı mirası aynı şekilde kamera ve üstün optik kalitesine sahip lens üretimine aktaran OM System aynasız kameralarda olması gereken özellikleri çok iyi biliyor. Çünkü fotoğrafçılar ve video içerik üreticilerinden gelen talepleri değerlendirerek üretim yapıyor. İşte bu sayede sosyal medyada en büyük ihtiyaç olan dikey video ve elde sarsıntısız video çekim özelliklerini ilk kez kullanan modeler ortaya çıkarıyor. OM 1 ve OM 5 modelleri bu yenilenmiş marka isminin en yeni temsilcileri olarak eski ve yeniyi en güzel şekilde birleştirdi. Daha yeni modellerde aynı üstün kalite ve yepyeni devrim yaratacak özellikler tanıtılmaya devam edecektir.

OM System üretim politikasını özetleyerek ‘’ İsmimiz değişebilir ama kim olduğumuz ve neyi temsil ettiğimiz asla değişmeyecektir. Daha önce olduğu gibi, zamanın içindeki o kısacık anlara meydan okuyabilmeniz ve olağanüstü bir şey yakalayabilmeniz için gelenek duvarlarına tırmanacağımıza, kabul edilen bilginin engellerini aşacağımıza ve görüntüleme teknolojisini ilerleteceğimize söz veriyoruz. Yakın zamanda durmayacağız. Bir SLR sisteminin boyutunu yarıya indirmenin imkansız olduğunu, elle tutulan yıldız manzaralarının fantezi olduğunu veya küçük bir sensörün büyük fotoğraflar çekemeyeceğini düşünüyorlardı.’’ Diyor. İşte bu uzun yıllara dayanan optik üretim tecrübesi mirası ile yeniliğe olan heves birleşince sürekli takip edilen OM System yeni nesil aynasız kamera modelleri ortaya çıkıyor.

OM System Aynasız Kamera Lensleri

OM System, Olympus aynasız kamera lenslerini de en iyi şekilde devralıyor. Her dönemde en kaliteli fotoğraf lensleri listelerinde yer alan Olympus M. Zuiko lensleri OM System gövdeler ile tam uyum sağlıyor. OM System kamera lensleri yine üstün kaliteli optik tecrübesine yenilikler katıyor. Özellikle Prime lenslerin sağladığı üstün keskinlik ve açık diyafram avantajları porte fotoğrafçıları ve sokak fotoğrafçıların vazgeçilmezidir. Bunun bir diğer nedeni de kaliteden ödün vermeden aynasız lenslerinin kompakt ve hafif olmasıdır. Böylece hem fotoğrafçılar hem de video içerikçileri gün boyu kamera ve lenslerini kolayca yanlarında taşırlar. Çünkü OM System tasarımcıları bilirler ki; Zaman durmayacak. O anlar tekrarlama yapmaz.
Güneş batmak için izninizi istemeyecek, bir gülümseme gelip gidecek ve Falcon uçmak için sizin onayınızı beklemeyecek. Sizi duygulandıran bir an geldiğinde, onu yakalamaya hazır olmalısınız.
Bu güzel anların paylaşılması, duyguların hatırlanması ve görüntülerin kaydedilmesi gerekiyor.

OM SYSTEM Türkiye Tek Temsilcisi olan Zoom İthalat uzun yıllardır olduğu gibi markanın en iyi aynasız kamera modellerini kaliteli M. Zuiko lens çeşitlerini fotoğraf tutkunları ve video içerikçileri ile buluşturmaya devam edecektir.    Abone olmak için e-posta adresinizi girin

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.