Skip to main content

National Geographic

National Geographic Fotoğraf Makinesi Çantaları ve Ekipmanları

National Geographic Dünya’ nın en ünlü dergisi olmakla kalmayıp kurulduğu yıldan beri doğa tutkunları ve gezginler için ayrıcalıklı bir markanın da adıdır. 1888 Yılında Amerika’da yayına başlayan dergi o günden beri coğrafya, bilim, keşif ve araştırma konularıyla her zaman ilgi odağı olmuştur. Aynı zamanda dünyanın her yerinde yapılan coğrafya ve doğa bilimlerini destekleyen National Geographic, bu yönüyle çok büyük uluslararası bir eğitim ve bilim organizasyonudur. Bu yönleri ve fotoğraf içerikleri onun sarı çerçevesinin fotoğrafçılar için bir tutku  olmasını sağlamıştır. Doğa ve bilim kaşiflerinin sahada çalışırken ihtiyaç duyduğu dürbün, telsiz ve pusula gibi malzemelerin üretimi ile başlayan markalaşma çalışmaları geçen zaman içinde genişleyerek doğa gezginleri ve kaşiflerin vazgeçemediği ürünler ortaya çıkarmıştır. İşte bu noktada dünyanın en kaliteli fotoğraf ekipmanı üreticisi Manfrotto ile yapılan işbirliği fotoğraf tutkunları için dönüm noktası oldu. Nationel Geographic markasının doğa ve zor koşullarda çalışma tecrübesi Manfrotto markasının tripod ve fotoğraf çantası üretim kalitesi birleşti. Bu sayede zaten fotoğrafçılar için çok özel olan marka sarı çerçeve şeklindeki logosuyla profesyonel ve amatörlerin tercih ettiği  National Geographic fotoğraf makinesi çantalarına sahip oldu.

Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçılarını bünyesinde barındıran  National Geographic bu yönüyle zaten fotoğraf ile uğraşanların özellikle de manzara tutkunlarının ilgisini her zaman çekmiştir. Bu profesyonel sanatçıların sahada kullandığı tarz çantalar da idol olmuş ve markalaşmıştır. Doğa fotoğrafçılığında ihtiyaç duyulan bir diğer ekipman olan tripodlar da marka tarafından üretilir. Fotoğrafçıların ve doğa tutkunlarının uzun geziler boyunca makinelerini güvenle taşıyacakları National Geographic sırt çantaları sıklıkla tercih edilir. Kısa süreli geziler için ise daha küçük ebatlar da National Geographic omuz çantaları bulunur. Bu çantalar sağlam ve dayanıklı ekipmanlardır. Ama aynı zamanda moda akımı oluşturan tarza da sahiptir. Özellikle retro görünümlü National Geographic kamera çantaları, yine retro modasına sahip aynasız kamera sahiplerinin gözdesi olmaktadır. Her geçen yıl da bu tarz ve markaya olan ilgi artacaktır. Zoom İthalat’ın satışa sunduğu tüm çanta ve tripod modellerini sayfamızda inceleyebilirsiniz.    Abone olmak için e-posta adresinizi girin

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.