Skip to main content

Red Kamera Türkiye

Red Kamera Türkiye tek yetkili satıcısı Zoom İthalat’ tır. Profesyonel sinema kamerası sektörünün lider markası Red Camera Türkiye premium dealer olarak Zom İthalat firması ile işbirliği yaptığını duyurdu. Bu sayede Türkiye’ de garantili Red kamera ve profesyonel ekipmanların satışı dönemi başlamış oldu. Red sadece profesyonel kamera markası değil aynı zamanda dünya sinema sektörünün prestij sembolüdür. Bu prestiji kazanması tesadüf değildir. Çünkü Hollywood sinema sektörü başta olmak üzere tüm dünyada film yapımcılarının sahada karşılaşacağı sorunlara çözüm sunan ilk marka Red kameradır. Bu özelliği ile sektörün sürekli içinde olarak her dönemde en yenilikçi profesyonel kamera ve ekipmanları alanında öncü firma olma özelliğini devam ettirir. Türkiye pazarına Red Kamera ekipmanlarını sunan firmamız profesyonel film sektörüne güvenli satış ile beraber donanımlı teknik servis hizmetini de başlatmıştır. Satış öncesi ve sonrasında Red Kamera modelleri ile ilgili her konuda bize ulaşabilirsiniz.

Red Kamera Hakkında

Red kamera profesyonel sinema kameraları ve ekipmanları üreten Amerikan firmasıdır. Çok uzun yıllar boyunca sinema kamerası üretim tecrübesiyle her dönemde profesyonel sinema sektörünün tek tercihi olmaya devam etmiştir. Firmanın merkezi Kaliforniya’ dır. Bununla beraber sinemanın kalbi Hollywood başta olmak üzere Newyork ve Londra’ da deneyim stüdyoları ile ofisleri bulunmaktadır. 2005 yılında kurulan Red Camera markası o yıldan bu yana profesyonel film sektörü için hep ilkleri gerçekleştirir. Markanın ilk sinema kamerası olan Red One 2007 yılında üretildiğinden beri sektörün en büyük ihtiyacı olan yüksek çözünürlük ve geniş dinamik aralık sunan sensörlere sahip kameralar geliştirdi. Sinema kameraların geçirdiği digital devrimler Red sayesinde gerçekleştirmiştir. Özellikle küçülen Red kameralarda daha büyük sensör ve 8K çözünürlük en yeni gelişmelerdir. Yine global sensör kullanan ilk profesyonel kamera Red Komodo serisidir. Bunun gibi daha bir çok yeniliğe imza atan Red Kamera markası uzaydan denizin en diplerine kadar bir çok alanda kullanıldığının bilincinde olarak gelişmeye ve yenilenmeye devam edecektir.

Profesyoneller Neden Red Kamera Tercih Ediyor?

Sinemanın profesyonelleri yıllardır tüm filmlerinde Red kamera ve aksesuarlarını tercih ediyor. Çünkü Red profesyonel kameralar sektörün ihtiyaçlarını çok iyi biliyor. Her zaman sektörün tam kalbinde bulunması sahadan gelen bildirimlere hemen cevap vermesini sağlıyor. Red Hollywood stüdyoları işte bunun için hizmet vermektedir. Butik bir film stüdyosu olarak faaliyet gösteren Red Studio sahada kameraların hem test edilmesini hem de gelişimini destekliyor. Sinema setlerinde mutlaka Red Kamera görülmesinin diğer nedenleri ise sektörün ihtiyaç duyduğu tüm kaliteli görüntü araçlarına sahip olmasıdır. Red V- Raptor XL kameralar sinema ile beraber tüm televizyon projelerini destekleyen teknik özelliklere sahiptir. Hem 8K yüksek çözünürlük hem de süper 35 formatlarını geliştiren seri en yüksek dinamik aralık genişliğini sağlar. Yine Red RAW formatı ve dahili ND filtresi gibi ek donanımlar tüm film yapım aşamalarında istenilen neticeyi veriyor. İşte bunun gibi önemli özellikler sunmasıyla tüm dünyada profesyonel sinemacıların en çok tercih ettiği, takip ettiği markanın Red olmasını sağlıyor. Siz de Red’ in gücünü keşfetmek ve tüm ürünleri ayrıntılı incelemek için kategori sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

     Abone olmak için e-posta adresinizi girin

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.