Skip to main content

JOBY Yenilikçi Mobil Video Ekipmanları

Joby markası son dönemlerde özellikle mobil cihazlarla video çekimlerinin artmasıyla ortaya çıkan mobil video aksesuarları ile dikkat çekmektedir. İster telefon, tablet ile isterseniz aynasız kameranız ile çekim yapın. Size uygun bir yenilikçi Joby tripod ya da işinizi kolaylaştıracak bir aksesuar mutlaka vardır. Keşfetmek için sizi Joby fotoğraf ve video aksesuarları sayfamızı incelemelisiniz.

Birçok alanda yenilikçi üretim özelliği ile ödül alan Joby markasının merkezi San Francisco bölgesindedir. Taşınabilir ve küçük tripod modelleri ile ün kazanan Joby özellikle Gorillapod adını verdiği telefon tripodu, aynasız kamera tripodu alanında uzmanlaşmıştır. Bununla birlikte tüm aksiyon kameralar ve 360 derece videolar için gerekli olan güvenli destek üniteleri de üretmektedir. Yani hangi tür video ile ilgileniyorsanız; Joby dünyasında sizin de işinizi kolaylaştıracak bir ürün mutlaka bulunur. Sosyal medya fenomenlerinin ve video içerik üreticilerinin en çok kullandığı ekipmanlar Joby markasına aittir.

Joby Gorrilapod Modelleri Neden Çok Tercih Ediliyor?

Joby Gorillapod, artık klasikleşmiş olan ahtapot tripod modelinin adıdır. Her kesimden amatörlerin ve profesyonellerin işlerini en çok kolaylaştıran bu gorillapod modelleri küçük aynasız kameralarda olduğu kadar en üst segment kameraları bile güvenle sabitleyecek şekilde üretilmektedir. Joby tripod üretimin temel hedefi sağlam ve küçük fotoğraf makinesi sabitleyicisidir. Doğada uzun yürüyüşlerde sadece çantanızın ön cebinde taşıyabileceğiniz kadar ufak olan bu modeller Joby gorillapod ayaklarının ahtapot benzeri kavrama özelliği ile bir ağacın gövdesine bir elektrik direğine makinenizi, aksiyon kameranızı ya da cep telefonunuzu sabitlemenizi sağlar. Bu özelliği ile her yer video çekilecek bir stüdyo haline gelebilir. Özellikle manzara fotoğrafçılığında şelale ya da yıldız izi çekimlerinde uzun süreli pozlama yapılması gerektiğinde bu kompakt ahtapot bacaklar güvenle kullanılabilir. İşte profesyonel fotoğrafçıların bile Joby tripod modellerini tercih etme sebebi budur.

Joby Mobil Video Setleri

Joby mobil video çekimlerinde iş akışını oldukça kolaylaştıran ürünleri ile tanınıyor. Handpod adı verilen tutuşu ve video hareketlerini kolaylaştıran video ekipmanları sosyal medya ve vlog içeriklerinde kullanılan videolar için birebir. Tek başına video içeriği üretenlerin tek el ile çekim yapabilmelerine olanak veren Joby mobil kitleri esnek seçenekleri ile de çok tercih edilir. Video çekimlerinde kameraya ek olarak ihtiyaç duyulan mikrofon ve ışık bağlantı noktalarını da içeren bu kitler tüm video ekipmanızı tek elle taşımanıza olanak veriyor. Bununla beraber aksiyon sahnelerinde kullanılan Go pro kameralara uyumlu olan bu Joby modelleri en hızlı sahnelerde ve spor videolarında bile güvenle kullanılıyor. Yine son zamanlarda ilgi gören 360 derece kameraların keyifli ve farklı video efektleri Joby mobil video kitleri ile kolaylaşacaktır.    Abone olmak için e-posta adresinizi girin

    Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Formu doldurarak Aydınlatma Metni'ni, Gizlilik ve Çerez Politikası'nı okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.