Manfrotto MT190CXPRO4


Özellikler

  • 90° yatabilen orta boru sıradışı çekimlerin yardımcısı
  • Easy Link (Kolay Bağlantı) yuvasıyla aksesuarları tripoda kolayca bağlayın
  • Bacak açısı seçicileriyle tripodu düzgün konumlandırma
  • Quick Power Locking (QPL / Hızlı Güç Kilidi) sistemi sayesinde çabuk kurulum
  • Birinci sınıf İtalyan kalite standartlarına göre üretildi

Sağlamlık ve kullanım kolaylığı yeniden tanımlandı. Manfrotto MT190CXPRO4 bir üçayaktan beklediğiniz her şeye sahip. 90° yatabilen orta boru sistemiyle donatılan ürün, zorlanmadan müthiş çekimlere ulaşmak için her zaman yanınızda.
Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın

+90 212 269 76 76 | E-Mail


Açıklama

Sağlamlık ve kullanım kolaylığı yeniden tanımlandı. Manfrotto MT190CXPRO4 bir üçayaktan beklediğiniz her şeye sahip. 90° yatabilen orta boru sistemiyle donatılan ürün, zorlanmadan müthiş çekimlere ulaşmak için her zaman yanınızda. Profesyoneller için tasarlanmış, yüksek İtalyan kalite standartlarındaki bu tripod, yenilikçi tasarım özelliklerini dayanıklılık ile harmanlıyor. Birinci sınıf fotoğraf tripodu, en zorlu işlerde bile sizi kurtaracak nitelikte. Zekice tasarlanan ve karbon elyaftan üretilen 4 kademeli tripod eksiksizdir. Aynı zamanda taşınabilir, hafif ve güçlü.

Uzman dokunuşlar sergileyen QPL mekanizması, koşullar ve arazi özelliklerinden bağımsız daha fazla kontrol sunuyor. Böylece kadraja odaklanma için altın fırsatlar yaratıyor. Her bacak birbirinden bağımsız 4 farklı açıda ayarlanabilir. Bunu sağlayan ise kolay kullanımlı bacak açısı seçicileri. Ve bu fotoğraf tripodu, çok yönlü işlevsellik için dikey ya da yatay yönde uzanabilme özelliğine sahip. Ayrıca, fotoğraf makinesini tripod üzerinden almadan konumunuzu ayarlayıp süreci hızlandırır ve özgürce hareket edebilirsiniz.

Manfrotto MT190CXPRO4 fotoğraf sehpası ile çalışmak tatlı bir esintide keyif sürmek gibi. Kurulumdan toplanmasına kadar başarma yeteneğine güvenebilirsiniz. Dahili su terazisi, sadece bir bakışla kusursuz düzlükte çerçevelemeye olanak tanır. Su terazisi ustalıkla orta boru etrafında dolaşabilir, bu yüzden eylemleriniz veya üçayak başlığı düzleci görmenizi engellemez. Easy Link (Kolay Bağlantı) yuvası kullanılarak LED ışık, yansıtıcı veya flaş gibi donanımlar tripoda eklenir. Toparlanma anı geldiğinde, tripodu küçük bir çantaya yerleştirip keyifle yola çıkabilirsiniz.


Kutu İçeriği

  • Manfrotto MT190CXPRO4 Tripod

Teknik Özellikler

Ağırlık: 1650 g
Koleksiyon/Seri : 190
Malzeme: Karbon
Taşıma Kapasitesi: 7 kg
Bacak Boru Çapları: 11.6, 16, 20.4, 24.8 mm
Bacak Kademesi: 4
Bacak Açıları: 25°, 46°, 66°, 88°
Üst Bağlantı Vidası: 3/8″ vida
En Kısa Boy: 8 cm
En Uzun Boy: 160 cm
En Uzun Boy (orta boruyu yükseltmeden): 135 cm
Kapalı Uzunluk: 52.5 cm
Üst Disk Çapı: 60 mm
Su Terazisi Sayısı: 1
Taşıma Çantası: Yok
Orta Boru: Hızlı
Renk: Siyah
Easy Link Yuvası: Var
Bacak Türü: Tek Sıralı
Bacak Kilitleme Türü: Mandallı Kilit
En Yüksek Çalışma Sıcaklığı: 60 C
En Düşük Çalışma Sıcaklığı: -30 C