Manfrotto MT190CXPRO3


Özellikler

  • 90° orta boru sistemi sayesinde çekim fırsatlarını kaçırmayın
  • Quick Power Lock (QPL / Hızlı Güç Kilidi) sistemiyle güvenli kurulum ve çalışma
  • Bacak açı seçicisi sayesinde sarsıntısız ve emin adımlar atın
  • Aksesuarlarınız için Easy Link (Kolay Bağlantı) yuvasını kullanın
  • İşlevsel, yüksek kalitede İtalyan fotoğraf tripodu

MT190CXPRO3 dinamik çekimler için tasarlanan üst düzey karbon fiber fotoğraf tripodu. Ürün yatay boru sistemiyle donatılı. Akılcı tasarımlı Manfrotto 190CXPRO3 karbon fiber 3 kademeli tripod ile asla fırsatlar kaçmaz. İtalya'da, dünyanın önde gelen kalite standartlarına göre üretilmiştir.
Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın

+90 212 269 76 76 | E-Mail


Açıklama

MT190CXPRO3 dinamik çekimler için tasarlanan üst düzey karbon fiber fotoğraf tripodu. Ürün yatay boru sistemiyle donatılı. Akılcı tasarımlı Manfrotto 190CXPRO3 karbon fiber 3 kademeli tripod ile asla fırsatlar kaçmaz. İtalya'da, dünyanın önde gelen kalite standartlarına göre üretilmiştir. Bu, tripodun her ayrıntısında kolayca fark edilir. 90° yatabilen orta boru mekanizması gibi pek çok yenilikçi özelliklerle bezelidir. Ayrıntılar, bakışınıza yeni perspektifler katacak esnekliği sunar. Orta boru yatay ve dikey yönde hareketleriyle farklı uygulamalar için işlevsel özellikte.

Tripod, kesin esnemezlik ve sağlamlık yaratan karbon fiber bacak tüplerine sahip. Ayrıca QPL, hızlı güç kilit mekanizması sayesinde uzatıp kısaltmak kolaydır. Bu işlev daha çok kontrol ve yetenek sağlamak üzere her ayağı ayrı hareket ettirmeye izin verir. Bacak konumunu değiştirmek için tek yapmanız gereken, kolay erişilebilen bir mandalı kapatmak ve açmaktır. Manfrotto MT190CXPRO3'ün ayakları yerdeyken her şey tamamen güvende. Tripodun düzgün kurulumu için gereken bilgiyi veren, dahili su terazisidir.

Bu akıllı fotoğraf tripodunun kullanım, kurulum ve toplanması neredeyse çocuk oyuncağı. Su terazisinin gözlemlenmesi, tripod başlığı ya da kamera tarafından engellenmez. Yatay sütun, azami taşınabilirlik için tripodun metal üst bölümüne kolayca yerleşir. İhtiyaç durumunda fotoğraf makinesini tripoddan çıkarmadan orta boruyu yatay veya dikeyde uzatıp geri çekebilirsiniz. İşleyiş, yön değiştirmeyi inanılmaz kolaylaştırıyor. Ve bu fotoğraf tripodu müthiş çok yönlüdür. Easy Link yuvasına takılan aksesuarlar ve flaş sayesinde Manfrotto 190CXPRO3 tripod işlevini aşıp mobil stüdyoya dönüşür.


Kutu İçeriği

  • Manfrotto MT190CXPRO3Tripod

Teknik Özellikler

Ağırlık: 1600 g
Koleksiyon/Seri : 190
Malzeme: Karbon
Taşıma Kapasitesi: 7 kg
Bacak Boru Çapları: 16, 20.4, 24.8 mm
Bacak Kademesi: 3
Bacak Açıları: 25°, 46°, 66°, 88°
Üst Bağlantı Vidası: 3/8″ vida
En Kısa Boy: 9 cm
En Uzun Boy: 160 cm
En Uzun Boy (orta boruyu yükseltmeden): 135 cm
Kapalı Uzunluk: 61 cm
Üst Disk Çapı: 60 mm
Su Terazisi Sayısı: 1
Taşıma Çantası: Yok
Orta Boru: Hızlı
Renk: Siyah
Easy Link Yuvası: Var
Bacak Türü: Tek Sıralı
Bacak Kilitleme Türü: Mandallı Kilit
En Yüksek Çalışma Sıcaklığı: 60 C
En Düşük Çalışma Sıcaklığı: -30