Manfrotto MT055CXPRO4


Özellikler

  • 90° orta boru sistemi sayesinde yeni perspektiflerden fotoğraf çekin
  • Kolay kurulum için Quick Power Lock (QPL) Hızlı Güç Kilidi
  • Daha mükemmel hareket için yeni bacak açı seçicileri
  • Güçlü karbon fiber yapı
  • Ek aksesuarlar takabilmek için Easy Link (Kolay Bağlantı) yuvası

Manfrotto MT055CXPRO4 karbon tripod kararlılıktan ödün vermeyen hafif bir ürün. 055CXPRO4 tripod, yetenekli 90° orta boru mekanizmasına sahip. Manfrotto tarafından dayanıklı ve hafif karbon fiber malzemeyle İtalya'da üretilmiştir.
Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın

+90 212 269 76 76 | E-Mail


Açıklama

Manfrotto MT055CXPRO4 karbon tripod kararlılıktan ödün vermeyen hafif bir ürün. 055CXPRO4 tripod, yetenekli 90° orta boru mekanizmasına sahip. Manfrotto tarafından dayanıklı ve hafif karbon fiber malzemeyle İtalya'da üretilmiştir. 055CXPRO4'ün ayakları olağanüstü güçlü ve QPL, Hızlı Güç Kilidi sayesinde ayarlamak ve uzatmak kolay. Bu dirençli kilitleme mekanizması, her bacak kademesini açar veya kilitler. Böylece ayak uzunlukları rahatça belirlenir. Gücü yaratma, tripodu düzgün konumlandırma göreviyse ergonomik bacak açısı seçicilerinin. İç içe geçen 4 bacak kademesiyle tripod oldukça taşınabilir.

Tripodun 90° yatabilen orta boru mekanizması metal üst bölümde gizlenir. Belirtilen tasarım, ürünü kompakt yapıya kavuştururken benzersiz sabitlik sunar. Orta boru yatay veya dikey yönde hızla uzatılabilir. Yeni perspektiflerden çekim yapma ve kişisel tarzınızı sergileme özgürlüğünüz daha fazla. Pozisyon değiştirirken ekipmanı tripodun üstünden almaya gerek yok. Bazen saniyelerden tasarruf etmek gerekir. 055CXPRO4'ün su terazisi orta boru etrafında serbestçe dönebilir. Çekimde su terazisi her zaman göz önünde. Dolayısıyla tripodunuz daima düzgün. Üründe ayrca yansıtıcı veya LED ışık gibi pek çok fotoğraf, video aksesuarını eklentiler aracılığıyla bağlayacak Easy Link yuvası bulunur. Böylece tripodu kullanışlı, taşınabilir bir stüdyoya dönüştürebilirsiniz.


Kutu İçeriği

  • Manfrotto MT055CXPRO4 Tripod

Teknik Özellikler

Ağırlık: 2100 g
Koleksiyon/Seri : 055
Malzeme: Karbon
Taşıma Kapasitesi: 9 kg
Bacak Boru Çapları: 16, 20.4, 24.8, 29.2 mm
Bacak Kademesi: 4
Bacak Açıları: 25°, 46°, 66°, 88°
Üst Bağlantı Vidası: 3/8" vida
En Kısa Boy: 9 cm
En Uzun Boy: 170 cm
En Uzun Boy (orta boruyu yükseltmeden): 140 cm
Kapalı Uzunluk: 54 cm
Üst Disk Çapı: 60 mm
Su Terazisi Sayısı: 1
Taşıma Çantası: Yok
Orta Boru: Hızlı
Renk: Siyah
Easy Link Yuvası: Var
Bacak Türü: Tek Sıralı
Bacak Kilitleme Türü: Mandallı Kilit
En Yüksek Çalışma Sıcaklığı: 60 C
En Düşük Çalışma Sıcaklığı: -30 C