Manfrotto MMCOMPACT-BK


Özellikler

  • Rahat kavranan yuvarlak, kauçuk tutma yeri
  • Fotoğraf makinesi düşürme riskini azaltan bilek kayışı
  • Monopodu taşırken montaj vidasını koruyan kapak
  • Sadece 330 gr, en hafif Manfrotto monopod
  • Dört farklı renk kombinasyonu

MSiyah renkli Manfrotto MMCOMPACT-BK monopod son derece taşınabilir ve hafif. Arzuladığınız kalitede fotoğraf ve videoları her koşulda, en az çabayla çekmek için üretildi. Yeni tasarımlı, yumuşak materyalden ergonomik elcek ile bilek kayışı güvenli tutuş yaratırken, kamerayı düşürme riskini en aza indirir.
Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın

+90 212 269 76 76 | E-Mail


Açıklama

Siyah renkli Manfrotto MMCOMPACT-BK monopod son derece taşınabilir ve hafif. Arzuladığınız kalitede fotoğraf ve videoları her koşulda, en az çabayla çekmek için üretildi. Yeni tasarımlı, yumuşak materyalden ergonomik elcek ile bilek kayışı güvenli tutuş yaratırken, kamerayı düşürme riskini en aza indirir. Compact System Camera'ların (CSC) estetik görünüm ve performansını tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır. Evrensel montaj vidası, kullanılmadığı zaman koruyucu kapakla örtülür. Böylece metal vidanın çantanıza zarar vermesi engellenir.

Uyumluluk
Manfrotto Compact Monopod, CSC'ler için ideal bir destek. Bununla birlikte üniversal montaj vidası ve 1.5 kg taşıma kapasitesi sayesinde çeşitli dijital cihazla eşleşebilir. Örneğin; akıllı telefonlar (KLYP+ kullanılarak), kompakt fotoğraf makineleri ve handycam video kameralarla uyumludur. Compact Monopod giriş seviyesi DSLR ile kullanıldığında, ideal performansı elde etmek için küçük odaklı ve hafif ya da standart kit lenslerle çalışmanızı öneririz. Yarı profesyonel ve profesyonel ekipmanların çoğu belirtilen sınırı aşar, lütfen bu durumu göz ardı etmeyin!

Renkler
Compact Monopod'un siyah, beyaz, kırmızı/antrasit ve pembe/antrasit olmak üzere dört farklı renk seçeneği bulunuyor. Üst yüzey ve orijinal rengini korumak için standart beyaz kalem silgisiyle temizlemenizi öneririz. Özel ürünler veya su monopodun görüntüsüne zarar verebilir.


Kutu İçeriği

  • Manfrotto MMCOMPACT-BK Monopod

Teknik Özellikler

Ağırlık: 330 g
Koleksiyon/Seri : Compact Monopod
Malzeme: Alüminyum, Teknik Polimer
En Kısa Boy: 39 cm
En Uzun Boy: 145.5 cm
Fluid Kaide: Yok
Bacak Boru Çapları: 12.2, 15.2, 18.5, 21.7, 24.9 mm
Taşıma Kapasitesi: 1.5 kg
Bacak Kademesi: 5
Üst Bağlantı Vidası: 1/4" vida
Renk: Siyah
Başlık Türü: Diğer
Taşıma Çantası: Yok
Kapalı Uzunluk: 39 cm
Easy Link Yuvası: Yok
Bacak Türü: Tek Sıralı
Bacak Kilitleme Türü: Mandallı Kilit
En Yüksek Çalışma Sıcaklığı: 60 C
En Düşük Çalışma Sıcaklığı: -30 C
Dahili Pan Kolu: Yok
Plate Türü: Sabit, 1/4-20" vida
Quick Release (hızlı tak-çıkar): Yok
Tilt Drag: Yok
Üst Disk Çapı: 35 mm