Manfrotto MM290C4


Özellikler

  • Karbon fiber malzemeden, hafif ve taşınabilir
  • Dayanıklı alüminyum kademe kilitleri
  • 1/4"-3/8" geçişi yapabilen üst montaj vidası
  • Üstün İtalyan tasarımı
  • Güvenli kullanım sağlayan lastik tutamaç ve açılı kayış

Manfrotto MM290C4 karbon fiber monopod güvenilir, kullanıcı dostu ve işlevsel donanımlarla çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Çok boyutlu denetim araçlarıyla yaratıcılığınızı destekleyin. Monopodun çarpıcı özelliklerinden biri, hafif karbon fiber bacak kademeleri. Karbon fiberin titreşim emici yapısı ve hafifliğinden sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Bu nitelikleriyle MM290C4'ü çantanızdan eksik edemeyeceksiniz.
Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın

+90 212 269 76 76 | E-Mail


Açıklama

KManfrotto MM290C4 karbon fiber monopod güvenilir, kullanıcı dostu ve işlevsel donanımlarla çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Çok boyutlu denetim araçlarıyla yaratıcılığınızı destekleyin. Monopodun çarpıcı özelliklerinden biri, hafif karbon fiber bacak kademeleri. Karbon fiberin titreşim emici yapısı ve hafifliğinden sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Bu nitelikleriyle MM290C4'ü çantanızdan eksik edemeyeceksiniz.

Taşınması kolay ve güçlü bu donanım, bacak kademeleri tamamen açıldığında bile dayanıklı. Basınç altında olduğunda endişelenmeyin, o mükemmel çekimi yaparken titremeyeceğine güvenebilirsiniz. Monopodun dört kademesi kullanılmadığında kolayca katlanır, çekime hazırlanma zamanı ise yalnızca birkaç saniye.

Ergonomik, kaymayan tutamaç ve açılı bilek kayışı, kullanım sırasında kontrol ve güvenlik yaratan tasarım ayrıntıları. Gerginlik ayarlı magnezyum bacak kilitleri ürünün stabilitesine katkıda bulunurken, aşınma ve yıpranma belirtileriyle de mücadele eder. Bu sayede ürünün kullanım ömrü daha da uzatılabiliyor. MM290A4 ile çalışmaya başlamak kolay bir süreç. Üst bölümdeki 1/4"-3/8" geçişi yapabilen üniversal montaj vidasını kullanarak direkt makineyi veya bir fotoğraf, video başlığını basitçe yerleştirebilirsiniz.


Kutu İçeriği

  • Manfrotto MM290C4 Monopod

Teknik Özellikler

Ağırlık: 500 g
Malzeme: Karbon Fiber
En Kısa Boy: 49 cm
En Uzun Boy: 151 cm
Fluid Kaide: Yok
Bacak Boru Çapları: 14.7, 18.2, 21.7, 25.3 mm
Taşıma Kapasitesi: 5 kg
Bacak Kademesi: 4
Üst Bağlantı Vidası: 1/4" vida, 3/8" vida
Renk: Siyah
Başlık Türü: Diğer
Taşıma Çantası: Yok
Kapalı Uzunluk: 49 cm
Easy Link Yuvası: Yok
Bacak Türü: Tek Sıralı
Bacak Kilitleme Türü: Mandallı Kilit
En Yüksek Çalışma Sıcaklığı: 60 C
En Düşük Çalışma Sıcaklığı: -30 C
Dahili Pan Kolu: Yok
Plate Türü: Sabit, 1/4"- 3/8" geçişli vida
Quick Release (hızlı tak-çıkar): Yok
Tilt Drag: Yok
Üst Disk Çapı: 60 mm