Manfrotto MK190XPRO4-3W


Özellikler

  • 90° orta boru sistemiyle yeni perspektiflerden fotoğraf çekin
  • Quick Power Lock (QPL / Hızlı Güç Kilidi) ile zahmetsiz kurulum
  • Easy Link (Kolay Bağlantı) yuvasına aksesuar ekleyin
  • Bacak açı seçicileri düzgün konumlandırmayı garanti eder
  • XPRO 3 kollu fotoğraf başlığı sayesinde 3 eksen üzerinde kusursuz çerçeveleme

Manfrotto MK190XPRO4-3W tripod kiti video ve fotoğraf çekimleri için çok yönlü çerçeveleme sunar. Tripodun orta borusu yatay veya dikey yönde hareket edebilir. Orta boru 90° yatabildiğinden çekime özgü eksenel değişimler anlık gerçekleştirilir. Bu, çok boyutlu çerçeveleme ve çekim olanaklarından yararlanma anlamına gelir. Bundan böyle olağanüstü anları kaçırmayacaksınız.
Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın

+90 212 269 76 76 | E-Mail


Açıklama

Manfrotto MK190XPRO4-3W tripod kiti video ve fotoğraf çekimleri için çok yönlü çerçeveleme sunar. Tripodun orta borusu yatay veya dikey yönde hareket edebilir. Orta boru 90° yatabildiğinden çekime özgü eksenel değişimler anlık gerçekleştirilir. Bu, çok boyutlu çerçeveleme ve çekim olanaklarından yararlanma anlamına gelir. Bundan böyle olağanüstü anları kaçırmayacaksınız.

Manfrotto üç kollu başlık ile 190XPRO4 tripoddan oluşan setin her bacağı birbirinden bağımsız ve 4 farklı açıda güvenle ayarlanabilir. Bu ise çekim ve kadraj seçiminize esneklik katar. Tripodun orta borusu üst kısmında serbestçe dönen bir su terazisi yer alır. Artık kusursuz düzlükte kompozisyonlar kurmanızı hiçbir şey engelleyemez. Çünkü tripodunuzu ayarlarken, su terazisini görebileceğiniz en kolay pozisyona çevirebilirsiniz.

QPL mandalları, her kademeyi serbest bırakarak ya da kilitleyerek Manfrotto 190XPRO4'ün bacaklarını çabucak uzatıp kısaltmanıza yarar. Mekanizma tek harekette görevini tamamlama amacıyla ustalıkla tasarlanmıştır. QPL mandalları geleneksel modellerden büyük oranda daha güvenli. Bu sistemi kullanın ve tripodun tüm bacak kademelerini güçlü biçimde kilitleyin. Tripodun metal üst bölümündeki özel tasarım yatay orta boru mekanizması çok derli toplu. Orta boru yatay-dikey geçişi her zamankinden daha kolay. Hatta yön değiştirirken fotoğraf makinesini çıkarmanız bile gerekmeyecek. Zamandan tasarruf edin ve ekipmanı istediğiniz konumda tutun. Böylece daima bir sonraki çekime hazırsınız. Manfrotto üç kollu başlıktaki quick-release (hızlı tak-çıkar) plate sayesinde 190XPRO4 tripodu geniş bir cihaz yelpazesiyle kullanabilirsiniz. Geri çekilerek kısaltılan kollar başlığı inanılmaz kompakt yapıya büründürüyor. Ayrıca dikey ve ön-arka eğim eksenlerindeki yeni sürtünme kontrolleri, kamera ağırlığını dengelemeye yardımcı. Kilitleme tutamaçlarıyla birkaç saniyede ayarlayın. Bu tutamaçlar başlığın tüm eksenel hareketlerini güvenle kontrol eder. Dilediğiniz anda kilitler, serbest bırakırsınız. Kiti oluşturan 190XPRO4 ve MHXPRO-3W başlık, Manfrotto tarafından İtalya'da yüksek standartlarda üretilmektedir.


Kutu İçeriği

  • Manfrotto MT190XPRO4 Tripod
  • Manfrotto MHXPRO-3W Başlık

Teknik Özellikler

Ağırlık: 3100 g
Koleksiyon/Seri : 190
Malzeme: Alüminyum
Taşıma Kapasitesi: 6 kg
En Kısa Boy: 8 cm
En Uzun Boy: 173 cm
En Uzun Boy (orta boruyu yükseltmeden): 148 cm
Kapalı Uzunluk: 62 cm
Başlık Türü: 3 Kollu Başlık
Bacak Boru Çapları: 15.5, 19, 22.5, 26 mm
Bacak Kademesi: 4
Taban Çapı: 60 mm
Bacak Açıları: 25°, 46°, 66°, 88°
Plate Vidası: 1/4″ vida
Top Kilitleme: Yok
Su Terazisi Sayısı: 4
Taşıma Çantası: Yok
Orta Boru: Hızlı
Renk: Siyah
Easy Link Yuvası: Var
Friction Kontrol (Yumuşaklık Ayarı): Var
Front Tilt (Öne Eğim): -30° / +90°
Bağımsız Pan (Dönüş) Kilidi: Var
Bağımsız Tilt (Eğim) Kilidi: Var
Yanal Eğim: -30° / +90°
Bacak Türü: Tek Sıralı
Bacak Kilitleme Türü: Mandallı Kilit
En Yüksek Çalışma Sıcaklığı: 60 C
En Düşük Çalışma Sıcaklığı: -30 C
Panoramik Dönüş: 360°
Plate Türü: 200PL-14
Quick Release (hızlı tak-çıkar özelliği): Var
Üst Disk Çapı: 60 mm