Manfrotto MK190XPRO3-BHQ2


Özellikler

  • 90 ° sütun sistemi ile yeni perspektifler keşfedin
  • 9Quick Power Lock sistemi ile hızlı ve zahmetsiz kurulum
  • 9Kolay bağlantı konektörü aracılığıyla aksesuar ekleme
  • 9Bacak açı seçicisi sayesinde daha yumuşak hareketler
  • 9Daha hızlı kompozisyon ve çekim için XPRO top kafası

Taşınabilir, güvenilir ve çok yönlü. 190XPRO tripod ile başlığı, fotoğrafçıların ve video kameramanların çok çeşitli çekim stilleri için ideal bir yol arkadaşıdır. Kompakt boyutu, hareket halindeyken yanınızda taşımanız kolay demektir. Çerçeveye ve çekime hazır olduğunuzda, yatay kolon mekanizmasını sadece saniyeler içinde uzatın.
Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın

+90 212 269 76 76 | E-Mail


Açıklama

Taşınabilir, güvenilir ve çok yönlü. 190XPRO tripod ile başlığı, fotoğrafçıların ve video kameramanların çok çeşitli çekim stilleri için ideal bir yol arkadaşıdır. Kompakt boyutu, hareket halindeyken yanınızda taşımanız kolay demektir. Çerçeveye ve çekime hazır olduğunuzda, yatay kolon mekanizmasını sadece saniyeler içinde uzatın. Sütun, yerden tasarruf etmek için tripodun en üst seviyesinde yer alıyor ve dikey yöne çevrilebilir böylece bir sonraki önemli çekimi kaçırmazsınız. Bu aynı zamanda yönünü değiştirirken kameranızı bağlı tutabileceğiniz anlamına da gelir. Bu yüzden ekipmanınızı sökmek konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

190XPRO tripodların ayakları uzatılabilir ve ayarlanabilir. Ve her bacak bölümü verimli ve güçlü Quick Power Lock (QPL) kolları ile etkin bir şekilde engellenebilir ya da engel kaldırılabilir.

Bacak bölümlerini QPL seviyeleri ile tek elle açın, geleneksel kol tasarımlarıyla karşılaştırıldığında tripodunuzu son derece sabit ve sert tutacak. Her bacak bağımsız olarak önceden ayarlanmış bir açıya göre özelleştirilebilir, muazzam çekim özgürlüğü verir. Serbestçe dönen su terazisi ile daha hassas bir şekilde çerçeveleyebilir, ekipmanınızı konumlandırabilirsiniz. Böylece hiçbir şey sizin görüşünüzü engelleyemez.

190XPRO’nun bir diğer avantajı dayanıklı magnezyum top kafasıdır. Hızlı açılır bir fotoğraf makinesi plate ine sahip olan bu ürünü, geniş bir cihaz yelpazesi ile kullanabilirsiniz. Garanti edilen kamera stabilitesi için üçlü kilitleme sistemi içerir ve ekipmanınızın ağırlığının eşit olarak dağıldığından emin olmak için sürtünme kontrolü vardır. Ek olarak, yeni polimer halkalar düzgün ve hassas bir kamera hareketi sağlar eski ürünlerin pis yağlarından hiçbiri yoktur. 190XPRO, İtalya’da Manfrotto tarafından kusursuz standartlara göre üretilmiştir.


Kutu İçeriği

  • Manfrotto MK190XPRO3 Tripod
  • Manfrotto MHXPRO-BHQ2 Başlık

Teknik Özellikler

Ağırlık: 2500 g
Koleksiyon/Seri : 190
Malzeme: Alüminyum
Taşıma Kapasitesi: 7 kg
En Kısa Boy: 9 cm
En Uzun Boy: 171.5 cm
En Uzun Boy (orta boruyu yükseltmeden): 146.5 cm
Kapalı Uzunluk: 70.5 cm
Başlık Türü: Ball Head (Top Başlık)
Bacak Boru Çapları: 26, 22.5, 19 mm
Bacak Kademesi: 3
Taban Çapı: 60 mm
Bacak Açıları: 25°, 46°, 66°, 88°
Plate Vidası: 1/4″ vida
Taban Türü: 45 mm
Top Kilitleme: Var
Su Terazisi Sayısı: 3
Taşıma Çantası: Yok
Orta Boru: Hızlı
Renk: Siyah
Easy Link Yuvası: Var
Friction Kontrol (Yumuşaklık Ayarı): Var
Front Tilt (Öne Eğim): -90° / +40°
Yanal Eğim: -90° / +40°
Bacak Türü: Tek Sıralı
Bacak Kilitleme Türü: Mandallı Kilit
En Yüksek Çalışma Sıcaklığı: 60 C
En Düşük Çalışma Sıcaklığı: -30 C
Panoramik Dönüş: 360°
Plate Türü: 200PL-14
Quick Release (hızlı tak-çıkar özelliği): Var
Üst Disk Çapı: 60 mm