Manfrotto MK190XPRO3-3W


Özellikler

  • Dikeyden yatay işleme çabuk geçin
  • Sağlam, hızlı ayarlama ve uzatma
  • Daha kusursuz çekim için serbestçe dönen su terazisi
  • Eşit ağırlık dağılımı için sürtünme, yumuşaklık kontrolü
  • Yön değiştirirken makineyi çıkarmayın

Manfrotto MK190XPRO3-3W hareket yeteneğinden ödün vermeyen kompakt üçayak seti. 190XPRO3'ün akıllıca tasarlanmış 90° yatabilen orta boru mekanizması mevcut. Ürünün metal üst bölümünde saklanıyor.
Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın

+90 212 269 76 76 | E-Mail


Açıklama

Manfrotto MK190XPRO3-3W hareket yeteneğinden ödün vermeyen kompakt üçayak seti. 190XPRO3'ün akıllıca tasarlanmış 90° yatabilen orta boru mekanizması mevcut. Ürünün metal üst bölümünde saklanıyor. Özelliği kullanarak her zamankinden geniş olanaklarla fotoğraf, video çekebiliyorsunuz. Mekanizmanın kusursuz işleyişi, orta boruyu kolayca dikey veya yatay hale getiriyor. Bu beceriden faydalanmak için tripodun herhangi parçasını söküp takmanıza gerek yok. Dolayısıyla anlık beliren çekim fırsatlarını bile kaçırmayacaksınız.

Üç kollu başlık ve tripoddan oluşan MK190XPRO3-3W kiti, yeni Quick Power Lock (QPL / Hızlı Güç Kilidi) sistemiyle güçlendirildi. QPL mandalları tripod bacaklarını ayarlamaya yarar. Yalnızca tek elinizi kullanarak ve saniyeler içinde her bacağı istediğiniz boyuta getirin. Geleneksel tasarımlardan çok daha dengeli, sağlam ve kararlı. Ergonomik ve sezgisel bacak açısı seçicileri her birini bağımsız 4 farklı açıyla ayarlabilir. Hareket özgürlüğünün tadını çıkarın. Dahili düzleç, serbestçe çevrilen yapısı sayesinde daha kesin çerçeveleme sunar. Ve hiçbir şey düzleci görmenizi engelleyemez. Manfrotto başlığın quick-release (hızlı tak-çıkar) plate yapısı, bu seti sayısız cihazla kullanmayı olanaklı kılar. Ön-arka eğim ve portre eksenlerindeki yumuşaklık ayarları önemli. Bu yenilik, fotoğraf makinesi ağırlığını sizden alarak başlığa yükler. Sistem ayrıca, ani hareketlerin önünü alarak ekipman güvenliği sağlar.

Geri çekilerek kısaltılan kollar XPRO-3 başlığı son derece küçültür. Başlığı sabitlemeden önce kolların ergonomik tutamaçlarıyla ince ayarları keyifle yapabilirsiniz. 190XPRO3'ün Easy Link (Kolay Bağlantı) yuvası çok işlevsel. Buraya LED ışık, flaş ya da monitör takılabilir. Hareketli bir uzatma kolu vb. aracılığıyla çeşitli donanımı tripoda ekleyip, pozisyonunu değiştirebilirsiniz. Şimdi üçayağı yetenekli portatif bir stüdyo yapabilirsiniz. 190XPRO3 tripod Manfrotto tarafından İtalya'da üretilmektedir.


Kutu İçeriği

  • Manfrotto MT190XPRO3 Tripod
  • Manfrotto MHXPRO-3W Başlık

Teknik Özellikler

Ağırlık: 3000 g
Koleksiyon/Seri : 190
Malzeme: Alüminyum
Taşıma Kapasitesi: 6 kg
En Kısa Boy: 9 cm
En Uzun Boy: 173 cm
En Uzun Boy (orta boruyu yükseltmeden): 148 cm
Kapalı Uzunluk: 72 cm
Başlık Türü: 3 Kollu Başlık
Bacak Boru Çapları: 19, 22.5, 26 mm
Bacak Kademesi: 3
Taban Çapı: 60 mm
Bacak Açıları: 25°, 46°, 66°, 88°
Plate Vidası: 1/4″ vida
Top Kilitleme: Yok
Su Terazisi Sayısı: 3
Taşıma Çantası: Yok
Orta Boru: Hızlı
Renk: Siyah
Easy Link Yuvası: Var
Friction Kontrol (Yumuşaklık Ayarı): Var
Front Tilt (Öne Eğim): -30° / +90°
Bağımsız Pan (Dönüş) Kilidi: Var
Bağımsız Tilt (Eğim) Kilidi: Var
Yanal Eğim: -30° / +90°
Bacak Türü: Tek Sıralı
Bacak Kilitleme Türü: Mandallı Kilit
En Yüksek Çalışma Sıcaklığı: 60 C
En Düşük Çalışma Sıcaklığı: -30 C
Panoramik Dönüş: 360°
Plate Türü: 200PL-14
Quick Release (hızlı tak-çıkar özelliği): Var
Üst Disk Çapı: 60 mm