Manfrotto MHXPRO-BHQ6


Özellikler

  • Üçlü kilitleme kayma olmadan, hassas çekim yapılmasını sağlar
  • Yeni polimer halkalar sayesinde yağa gerek olmadan pürüzsüz hareketler
  • Etkileyici 10 kg yük taşıma performansına sahip hafif gövde
  • Su terazisiyle düzgün çerçeveleme
  • Arca-Swiss uyumlu quick-release yapısı

Fotoğraf makineniz için olağanüstü performans ve güvenlik. Üstün tasarımı ve yenilikçi teknik özellikleri ile Manfrotto MHXPRO-BHQ6 top başlık, ağır fotoğraf makineleriyle çekim yaparken dahi tam güvenlik sağlar. Ekipmanınızı sabit tutma görevi, etkili üçlü kilitleme sisteminin. Başlıktaki topu kilitleyen ve kaymayı engelleyen üç özel yapı bulunur.
Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın

+90 212 269 76 76 | E-Mail


Açıklama

Fotoğraf makineniz için olağanüstü performans ve güvenlik. Üstün tasarımı ve yenilikçi teknik özellikleri ile Manfrotto MHXPRO-BHQ6 top başlık, ağır fotoğraf makineleriyle çekim yaparken dahi tam güvenlik sağlar. Ekipmanınızı sabit tutma görevi, etkili üçlü kilitleme sisteminin. Başlıktaki topu kilitleyen ve kaymayı engelleyen üç özel yapı bulunur. Bu tripod başlığıyla stabil, titreme olmaksızın fotoğraf çekeceğinizi bilerek geleceğe güvenle bakarsınız. İki adet su terazisini kullanarak düzgün, teknik açıdan hatasız kadraj yapabilirsiniz. Kilitleme mandallarıyla hızlı ayarlar yapıp, friction (sürtünme) kontrolünden faydalanarak makineyi dengeleyebilirsiniz. Artık çerçeveleme konusunda daha esneksiniz. Farklı yaklaşımlarla diğerlerinden ayrılın ve net görüntüleri kolayca yakalayın.

MHXPRO-BHQ6 top başlık, sürekli hareket halindeki fotoğrafçılara olağanüstü taşınabilirlik sunar. Sadece 0.52 kg, sağlam fakat hafif bir magnezyum gövde tüm beklentileri eksiksiz karşılar. 10 kg taşıma kapasitesi, çok değişik ekipmanla kullanılabilmesini sağlar. İç yapıdaki yeni polimer halkalar, öncü bir gelişimin habercisi. Belirtilen özellik, yağ olmadan ama daha pürüzsüz kamera hareketi yaratır. Üstten takılan plate hızlı, zahmetsiz bir kurulum yöntemi. Mekanizmanın güvenlik düzeneği, plate başlığa takıldığı anda devreye girer. Böylece fotoğraf makinenizin düşerek hasar görmesi önlenir.

Manfrotto XPRO top başlık, Arca-Swiss uyumlu MSQ6PL bir plate içerir. Üst düzey model İtalya'da yüksek standartlarda üretilmiştir.


Kutu İçeriği

  • Manfrotto MHXPRO-BHQ6 Başlık

Teknik Özellikler

Ağırlık: 520 g
Koleksiyon/Seri : X-PRO Top Başlık
Taşıma Kapasitesi: 10 kg
Malzeme: Alüminyum, Magnezyum
Başlık Türü: Top Başlık
Üst Bağlantı Vidası: 1/4″ vida, 3/8″ dişi vida
Taban Çapı: 60 mm
Plate Türü: MSQ6PL
Friction Kontrol (Yumuşaklık Ayarı): Var
Front Tilt (Öne Eğim): -90° / +40°
Yanal Eğim: -90° / +40°
Taban Türü: 45 mm
Top Kilitleme: Var
Panoramik Dönüş: 360°
Su Terazisi Sayısı: 2
Renk: Siyah
Easy Link Yuvası: Yok
Bağımsız Pan (Dönüş) Kilidi: Var
Bağımsız Tilt (Eğim) Kilidi: Var
En Yüksek Çalışma Sıcaklığı: 60 C
En Düşük Çalışma Sıcaklığı: -30 C
Dahili Uzun Pan Kolu: Yok
Quick Release (hızlı tak-çıkar özelliği): Var
Çalışma Yüksekliği: 11.5 cm