Laowa 7.5mm T/2.1 Cine Lens


Özellikler

  • Micro Four Thirds Sistem Uyumlu
  • 15mm (35mm Eşdeğeri)
  • Diyafram Aralığı: T/2.1 - T/22

Micro Four Thirds sisteminde 110° 'ye kadar ultra geniş açılı kapsama alanı sağlayan bir Cine objektiftir. Küçük boyutu ve hafifliği MFT kameralarla mükemmel uyum sağlar ve gimballerle kullanım için uygundur. Still versiyonu da bulunan Laowa 7.5mm F/2’nin Cine versiyonu, hem diyafram hem de odaklama halkalarında standart 0.8mm’lik mod dişlileri ile birlikte gelir. Vidalı filtreleri kolayca monte etmek için standart 49mm filtre dişi yapısı ile tasarlanmıştır. 2 asferik eleman ve 3 ekstra düşük dağılım elemanı kromatik sapmayı başarıyla düzeltir, sıfıra yakın bozulma gerçekleştirir ve köşeden köşeye mükemmel netlik sağlar.


Lens bir M43 yuvası ile birlikte gelir ve tüm MFT kameralarla kusursuz çalışır; Olympus, Blackmagic Pocket 4k, Panasonic GH5 ve Z-Cam E2 vb. M43 Bayonete sahip tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın

+90 212 269 76 76 | E-Mail


Endüstri standardı sinema lens

Standart vidalı filtrelerle kullanım için 49mm filtre dişi. Hem diyafram hem de odaklama halkalarında endüstri standardı 0.8 mod dişliler. Kademesiz diyafram halkası pürüzsüz iris kontrolü sunar. Mercek gövdesi üzerine hem emperyal hem de metrik ölçek basılmıştır.


Kompakt ve Hafif

Sadece 170g ağırlığında olan lens, herhangi bir düzeneğe kolayca sığabilir. Araç içi çekimler, el tipi, Gimbal ve diğer özel ayarlar için mükemmeldir.


Son derece yakın odaklama mesafesi ile hızlı T2.1 diyafram açıklığı

Bir çift küresel olmayan eleman ve üç ekstra düşük dağılım elemanı içeren 9 grup optik tasarımdaki 13 eleman, küresel ve kromatik sapmaları en aza indirgiyor. Parlak T2.1 maksimum diyafram açıklığı düşük ışık koşullarında çalışmak için çok uygundur. 12cm’e kadar odaklanarak, film yapımcılarının daha fazla esneklik oluşturmasını ve sığ alan derinliğini daha geniş perspektifle kontrol etmesini sağlar.


Sağlam ve profesyonel sinema muhafazası

Laowa Cine Lenslerimizin her biri sorunsuz bir aktarım için orijinal bir sert koruma çantası ile birlikte gelir.


Kutu İçeriği

  • Laowa 7.5mm T2.1 Cine Lens
  • Koruma Çantası
  • Garanti Belgesi

Teknik Özellikler

Odak Uzaklığı 7.5mm (35mm Eşdeğeri Odak Uzaklığı: 15mm)
Maksimum Diyafram Açıklığı T/2.1
Minimum Diyafram Açıklığı T/22
Lens Yuvası Micro Four Thirds
Görüş Açısı 110°
Maksimum Büyütme 0.11x
Makro Çoğaltma Oranı 1:9
Minimum Odak Mesafesi 12cm
Optik Tasarım 9 Grupta 13 Element
Diyafram Bıçakları 5
Odak Türü Manuel Odaklama
Görüntü Sabitleme Yok
Filtre Boyutu 49mm (Ön)
Boyutlar 56 x 46 mm
Ağırlık 170gr