Laowa 4mm F/2.8 Fisheye Lens


Özellikler

  • E-Bayonet lens/APS-C Format
  • 6mm (35mm Eşdeğeri)
  • Diyafram Aralığı: f/2.8 - f/16

Kompakt yapısına rağmen son derece geniş bir görüş alanı sunan Laowa 4mm f / 2.8 Fisheye, Sony E-Bayonetli aynasız kameralar için 210°'lik devasa bir görüş açısı sağlar. Dairesel balıkgözü perspektifi benzersiz karakterize sonuçlar almanıza yardımcı olur. 180°'den daha büyük görüş açısı sayesinde yalnızca iki çekimle 360°’lik tam panoramalar oluşturmanıza olanak tanır. Lens ayrıca, düşük ışık koşullarında çalışmak için f/2.8 diyafram açıklık tasarıma sahiptir ve manuel odak tasarımı, gerçek yakın çekim için 8cm uzaklıktaki nesnelerle çalışmanıza izin verir. Ek olarak, balık gözü tasarımı, neredeyse tüm çerçeve boyunca alan derinliğini korur.Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın

+90 212 269 76 76 | E-Mail


Ürün Açıklaması

Ultra geniş açılı 4mm f / 2.8 prime, Sony E-Bayonetli aynasız kameralar için tasarlanmıştır ve 6mm tam çerçeve eşdeğeri odak uzaklığı sağlar.Parlak f / 2,8 maksimum diyafram açıklığı, düşük ve zor aydınlatma koşullarında çalışmaya uygundur.


Dairesel balıkgözü tasarımı ile birlikte olağanüstü geniş 210 ° görüş açısı, yaratıcı uygulamalar için oldukça benzersiz bir görüntü üretir ve ayrıca 360°’lik tam panorama için görüntüleri çalışmanızı kolaylaştırır.Manuel netleme tasarımına sahiptir ve 8cm’lik minimum netleme mesafesi sunar.Hafif ve küçük tasarımı, bu objektifi dronlarda kullanım için uygun hale getirmenin yanı sıra VR görüntüleme, aksiyon sporları çekimi veya sanal turlar için ideal kılar.

Kutu İçeriği

  • Laowa 4mm f/2.8 Balıkgözü Lens
  • Ön ve Arka Lens Kapakları
  • Garanti Belgesi

Teknik Özellikler

Odak Uzaklığı 4mm (35mm Eşdeğeri Odak Uzaklığı: 8mm)
Maksimum Diyafram Açıklığı F/2.8
Minimum Diyafram Açıklığı F/16
Lens Yuvası Sony E
Görüş Açısı 210°
Maksimum Büyütme 0.11x
Makro Çoğaltma Oranı 1:9
Minimum Odak Mesafesi 8cm
Optik Tasarım 6 Grupta 7 Element
Diyafram Bıçakları 7
Odak Türü Manuel Odaklama
Görüntü Sabitleme Yok
Filtre Boyutu Yok
Boyutlar 45,2 x 25,5 mm
Ağırlık 135gr