Laowa 17mm F/1.8


Özellikler

  • Micro Four Thirds Sistem Uyumlu
  • 34mm (35mm Eşdeğeri)
  • Diyafram Aralığı: f/1.8 - f/22

Micro Four Thirds için geniş açılı Laowa 17mm F/1.8 MFT lens, özellikle şık ve hafif tasarımı ile karakterize edilir ve bu da onu bir sokak fotoğrafçılığı ve seyahat objektifi olarak kullanmak için ideal kılar. Kompaktlığına rağmen, zorlu ışıklandırmada çalışmak için parlak bir f / 1.8 tasarımı ve manzaralardan portreye kadar değişen konularla çalışan 34 mm'ye eşdeğer geniş açılı görüş alanı sunuyor. Bir Super ED elemanı optik tasarıma sahiptir ve yüksek netlik ve renk doğruluğu için renk sapmalarını ve renk saçaklanmalarını azaltmaya yardımcı olur. Ek olarak, su ve toza karşı koruma sağlamak için ön elemana bir Kurbağa Göz Kaplaması da uygulanmıştır ve lensin manuel odak tasarımı, 15cm 'e kadar yakın nesnelerle çalışmaya izin verir.Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşın

+90 212 269 76 76 | E-Mail


Ürün Açıklaması

Geniş açılı bu prime objektif, Micro Four Thirds aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanmıştır ve 34 mm'ye eşdeğer odak uzaklığı sağlar. F/1.8 Maksimum diyafram açıklığı karanlık ve zorlu aydınlatma koşullarında çalışmanıza yardımcı olur.


Daha net ve renk açısından daha doğru görüntüler için renk sapmalarını ve renk saçılımını en aza indirgemek için bir Süper ED (ekstra düşük dağılım) elemanı içerir. Su ve tozu itmeye yardımcı olmak için ön elemana Frog Eye Coating (Kurbağa Gözü Kaplama) uygulanmıştır. Manuel odaklama tasarımına sahiptir. 15cm'e kadar yakınlıkta olan nesnelerle çalışmanıza izin verir. Dahili taç yaprak şeklindeki lens siperliği, ışığın parlamaya neden olmasını engeller ve ayrıca fiziksel koruma sağlar.

Kutu İçeriği

  • Laowa 17mm f/1.8 Lens
  • Ön ve Arka Lens Kapakları
  • Garanti Belgesi

Teknik Özellikler

Odak Uzaklığı 17mm (35mm Eşdeğeri Odak Uzaklığı: 34mm)
Maksimum Diyafram Açıklığı F/1.8
Minimum Diyafram Açıklığı F/22
Lens Yuvası Micro Four Thirds
Görüş Açısı 65°
Maksimum Büyütme 0.2x
Makro Çoğaltma Oranı 1:5
Minimum Odak Mesafesi 15cm
Optik Tasarım 7 Grupta 9 Element
Diyafram Bıçakları 7
Odak Türü Manuel Odaklama
Görüntü Sabitleme Yok
Filtre Boyutu 46mm (Ön)
Boyutlar 55 x 51 mm
Ağırlık 172gr