MENU

Smooth 4

Akıllı Telefonlar İle Profesyonel

Film Çekmek İçin

Mobil Film Yapımcıları İçin Doğdu

Zhiyun Smooth 4, cep telefonunuzu profesyonel bir film yapım makinesine dönüştürerek telefonunuzla dengeli ve düzgün çekimler oluşturmanıza yardımcı olur. Entegre kontrol panelinin tasarımı, ekrana dokunma ihtiyacını azaltabilir ve kullanıcıların düğmelerle hem dengeleyiciyi hem de mobil kamerayı doğrudan kontrol etmesine yardımcı olur. Sadece telefonlarla kendi Hollywood filmlerini oluşturmak için şimdi bir tane alın!

Odak Çekme ve Yakınlaştırma Yeteneği

Daha profesyonel ve özenli el çarkı, Smooth 4'te size eşsiz bir çalışma deneyimi getiriyor. Yakın çekimler yapmak istediğinizde yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz. FN düğmesine basıldığında, el çarkı bir odak değiştirme olarak yapılandırılır ve yaratıcı çekimler oluşturmak için gerçek zamanlı olarak yüksek hassasiyetli odak değişikliklerine ulaşmanıza yardımcı olur.

Anlık Sahne Geçişleri İçin PhoneGo Modu

Üst düzey bir spor otomobil gibi, Smooth 4 de PhoneGo moduna girebilir ve flaşların motor potansiyelini serbest bırakabilir. Her hassas hareketi herhangi bir çekimden kurtulmak için endişelenmenize gerek kalmadan geciktirmeksizin cevap verebilir. Daha iyi olanı, görüntülemeden önce çekimlerinizde muhteşem sahne geçişi elde etmenizi sağlar.

Time Lapse Uzmanı

Smooth 4, gelişmiş çekim tekniklerinin hepsini destekler. Timelapse, hareketli time lapse ve motionlapse gibi özellikleri gerçekleştirebilir, yaşamları kaydedebilir ve zaman akışının sanatını görüntüleyebilir.

Smooth 4, Timelapse'de derinlemesine bir optimizasyon sağlar ve her türlü gelişmiş çekim tekniğini destekler. Günlük yaşamda kolayca gözden kaçan daha geniş bir perspektiften daha fazla ayrıntı yakalayabilir.

Çekim aralıkları (geniş dar), açıları ve odak üzerinde daha özgür ayarları ile büyük kalabalıkları, dans eden çiçekleri, hareketli siluetleri veya beyaz bulutları dahil olmak üzere tüm hareketleri ve nesneleri yakalayan, benzersiz tarzda time lapse görüntüleri özelleştirebilirsiniz. Telefonunuzda farklı bir zaman akışı oluşturmak veya geriye dönük bir ışıkta hayatları yakalamak, hayal gücünüze kalmış.

Obje Takibi

Smooth 4 objeleri ve insan yüzleri dahil pek çok şeyi yüksek hassasiyetle takip edebilir. İzlemek istediğiniz nesneyi ekran üzerinde seçip, diğer çekim ayarlarına odaklanabilirsiniz. Çekim yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı...

Uzun Süreli Kullanım İçin

İki Yönlü Şarj

Smooth 4'ü arka arkaya 12 saat için çalıştırabilirsiniz. Pil göstergesi ne kadar güç kaldığını gösterir. Sabitleyici çekim sırasında telefonunuzu doğrudan şarj edebilir. Pil konusunda endişelenmenize gerek olmadan bütün gün video çekebilirsiniz. Sabitleyici taşınabilir güç kaynağı tarafından şarj edilebilir ve telefon tilt ekseninde USB portu üzerinden sabitleyici tarafından şarj edilebilir. İki yönlü şarj mümkün olan en uzun çalışma süresini garanti eder.

Her Zaman Güçlü Ve Tüm Telefonlarla Uyumlu

Smooth 4 motor gücü büyük ölçüde artarak her boyuttaki telefonlar ile uyumlu hale geldi. Bu arada, LED ışık ve kamera lensi gibi birçok aksesuar ile birlikte kullanılabilir. Smooth 4 farklı ortamlarda çok yönlü, her yerde, her zaman telefonun kamera potansiyelini serbest bırakıyor.

Az Daha Çoktur

Smooth 4, kontrol panelinde bir kaydırıcı ve arka tarafında bir düğme ile kontrolleri kolayca tanımak ve farklı gimbal modları arasında geçiş yapmak için tasarlanmıştır.

Eşsiz Klip Tasarımı

Benzersiz clip-up tasarımı, gimbalı yatay koldan dikeye aldığınızda bekleme modu ve başlangıç modu arasında kolay geçiş gerçekleştirir.

Hafif ve Dayanıklı

Smooth 4'te yer alan yüksek kaliteli bileşik malzemeler ve ergonomik tasarım, hem katı hem de hafif olmasını sağlar. Dokulu alanlar ile daha duyarlı el hissi ve benzersiz parlaklık ekler.

Video Komünitesi

Profesyonel bir gimbal video paylaşım topluluğu olarak, Lightollector tüm sabitleyiciler ile çekilen öğreticiler ve dünya çapında kullanıcıların kreasyonlarını içerir. İşinizi paylaşmak için birebir.

Artık Zhiyun Smooth 4 ünüzü kullanırken ZYPLAY dışında FiLMiC Pro ile de kullanabileceksiniz...

İşte bu entegrasyonu ile yapabileceğiniz birkaç özellik;

• Hızlı mod seçici, kullanıcıların üç çekim modu ile zahmetsizce ilerlemelerine olanak tanır;

• Kayıtları doğrudan Smooth 4'ten başlatma ve durdurma yeteneği;

• Smooth 4 ayar düğmesi üzerindeki tek bir düğmeye basarak odak ve pozlamayı kilitleyin ve kilidini açın;

• Son derece duyarlı odaklama çekimleri ve sinematik yakınlaştırmalar için yan çarkı kullanma yeteneği;

• Ön, arka, zum ve tele lens arasında zahmetsizce hızlıca geçiş yapmak için hızlı lens seçimi (çift objektifli iPhone'larda);

• Mükemmel sonuçlar elde etmek için, herhangi bir modda netleme ve pozlamayı manuel olarak geçersiz kılın.

 

Uygulamayı İphone ve Android telefonlarınız ile sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için Smooth 4 firmware versiyon 1.77 ve the FiLMiC Pro versiyon 6.4.1 yüklü olduğundan emin olun...

(Bu uygulama sadece Smooth 4 ile çalışmaktadır, Smooth Q ile uyumlu değildir)

 

Pil

Çalışma Voltajı

 

Çıkış Voltajı

 

Çalışma Süresi

 

 

Şarj Süresi

 

Standart: 7.4 v

 

Standart: 5V

 

Min: 12 s

Laboratuar Ortamı Sonucu

 

Standart: 5.5 s

2000mAh 500mAh

Laboratuar Ortamı Sonucu

 

Sabitleyici

Tilt Mekanik Açısı

 

Roll Mekanik Açısı

 

Taşıma Kapasitesi

 

Standart: 240 °

 

Standart: 240 °

 

Maks: 210 g

Min: 75 g

Paket İçeriği

Sabitleyici

 

Taşıma Kutusu

 

Kullanım Kılavuzu

 

TRM03 Tripod

 

 Type-C USB Kablosu

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

Hafta İçi : 09:00 - 18:3

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Doğruer İş Merkezi No:4 Kat 3

4.Levent / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat