MENU

Crane Plus

Crane Plus ile yeni Hareket Belleği özelliğini kullanmak, gelişmiş kamera hareketlerini ayarlamanıza ve bunları kaydederek Crane Plus'ın gelecek için bunları hatırlamanıza olanak tanır. Zaman aralığı, çekim sayısı, süre ve daha fazlası gibi tüm timelapse ayarlarınızı bile hatırlayacaktır! Şimdi, tek bir tuşa basarak, aynı hareketli çekimleri tekrar tekrar tekrarlayabilirsiniz. Gittiğiniz her yerde kendi kamera asistanına sahip olmak gibi! İster film yapımcısı ister Youtube'da bir vlogger olun, isterse bir timelapse fotoğrafçısı, Hareket Belleği ile bu harikaları kolayca yakalayabilirsiniz. Tam olarak hayal ettiğin anlar.

PLUS + Hareket Belleği

Plus+ POV Modu İle

Daha Yaratıcı Olun

Crane Plus, roll ekseninde 45 dereceye kadar senkron hareketi sağlayarak, ilave kamera hareketi sağlayan yeni tasarlanmış bir POV (Point of View) modu ekler. POV modu sizinle birlikte hareket eder ve kameranızı sola veya sağa 45 dereceye kadar döndürür. Daha basiti, hareket ettiğinizde, kameranız sizinle birlikte hareket eder. POV modunun eklenmesi, Crane Plus üzerindeki diğer 3 modun yanı sıra size hemen hemen her türlü çekimi yakalamanız için gereken kontrol ve özgürlüğü sağlar. Tek sınırlama senin hayal gücün.

Plus+

2.5 kg Kadar Taşıma Kapasitesi

Crane Plus, sınırları daha da zorluyor! Üstün, 6. nesil Instune Algoritma Sistemimizi motorlara güç vermek için kullanan Crane Plus, 2.5 kg'a kadar olan büyük bir ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. İster kit lensli, isterse daha ağır lenslere sahip profesyonel kalitede DSLR'lar yada aynasız kameralar kullanıyor olun, Crane Plus'da çok daha geniş bir yelpazede kamera ve lens kombinasyonları kullanabilirsiniz.

Yüksek Performans

6. Nesil Instune Algoritma

2.5 kg Taşıma Kapasitesi

Plus+

Nightlapse

Geçmişte, muhteşem timelapse fotoğrafçılığı sadece gündüz çekimiyle sınırlıdır. Şimdi Crane Plus ile NightLapse özelliği geliyor: Yeni bir hareket ve derinlik boyutu ekleyen muhteşem, uzun pozlama zaman dilimleri yaratmak için güçlü ve yeni bir araç. NightLapse ile Crane Plus'ı kullanarak, çarpıcı yıldız parkurlarını yakalayabilir, gece trafiğini hareket ettirebilir, güzel gece manzaraları üzerinde zamanın geçişini yakalayabilir ve hepsi sadece Crane Plus'ın sağlayabileceği çarpıcı hareket ve istikrarla yakalayabilirsiniz.

Plus+

Hepsi Bir Arada Tasarım

Crane Plus, fotoğraf çekme veya yakınlaştırma gibi hem kameranızın hem de sabitleyicinizin eşzamanlı çalışmasını gerçekleştirebilen bir kamera kontrol kablosu ile birlikte gelir. Özel bir telefon uygulaması ile birlikte ZY Play, Crane Plus hareket zamanlaması ve manzaraları gibi çeşitli gelişmiş çekim gerçekleştirmek için yardımcı olur.

Güç düğmesi kamera çekim kontrolü için kullanılabilir (sadece kamera sabitleyiciye bağlandıktan sonra)

Sony fotoğraf makinesinin bağlandığı durumlarda: kaydırıcıyı T yönüne itin ve uzaklaştırın ve yakınlaştırmak için W yönüne itin.

Tuşa bir kere basarak fotoğraf çekebilirsiniz. İki kez basarak video kaydına başlayabilirsiniz.

Timelapse

ZY PLAY

Panorama

ZY PLAY

Satın aldıktan hemen sonra kullanıma başlamanız için tüm aksesuarlar paket içerisinde yer almaktadır.Size ihtiyacınız olan her şeyi içerir: Anti-slip bant (genişletilmiş kullanım için), kamera kabloları ve Crane Plus'ın denge ayarını yapmak ve masaüstü duruş için alüminyum tripod...

Plus+

Tam Set Aksesuar

Profesyonel bir gimbal video paylaşım topluluğu olarak, Lightollector tüm sabitleyiciler ile çekilen öğreticiler ve dünya çapında kullanıcıların kreasyonlarını içerir. İşinizi paylaşmak için birebir.

Video Komünitesi

Crane Plus, kaydedilmiş parametreler, çeşitli özelleştirilebilir sahneler sunar. Üç eksende rotasyon hızı ve yumuşaklık gibi parametreleri ayarlayabilirsiniz. Crane Plus belirli uygulamalar için uygun parametreleri tam olarak girebilir ve ayarlamak istediğiniz modu girebilirsiniz.

Ayarlanabilir Sahneler

Crane Plus ile kurulum için mümkün olduğu kadar az zaman harcarsınız. Böylece çekime geçmek için hızlı davranabilirsiniz. Hızlıca filme alın ve bir an bile kaçırmayın.

60 Saniyede Denge Ayarı

Crane Plus inanılmaz derecede enerji tasarrufludur ve 12 saatlik toplam çalışma süresine tek bir pil seti ile sağlar. Crane Plus tüm gün boyunca kullanılabilir. Böylece mükemmel çekimi asla kaçırmazsınız.

12 Saatlik Uzun Kullanım Süresi

Pil

Çalışma Voltajı

 

 

 

Çıkış Voltajı

 

 

 

Çalışma Süresi

 

 

 

Şarj Süresi

 

Maks: 12.6 v

Standart: 8.4 v

Min: 6.8 v

 

Maks: 45 °C

Standart: 25 °C

Min: -10 °C

 

Maks: 18 s

Min: 12 s

Denge Ayarına Göre

 

Standart: 3 s

2400mAh

 

Sabitleyici

Hareket Durumunda Sapma

 

Durağan Halde Sapma

 

Tilt Mekanik Açısı

 

 

Roll Mekanik Açısı

 

 

Taşıma Kapasitesi

 

 

Net Ağırlık

Maks: ± 0.2 °

Min: ± 0.05 °

 

Maks: ± 0.03 °

Min: ± 0.01 °

 

Standart: 360 °

Limitsiz Dönüş

 

Standart: 360 °

Limitsiz Dönüş

 

Maks: 2500 g

Min: 350 g

 

950 g

Paket İçeriği

Sabitleyici

26500 Li-ion Pil

26500 Pil Şarj Aleti

Sony Kamera Kontrol Kablosu

Kullanım Kılavuzu

Taşıma Çantası

Tripod

Bağlantı Vidası

Batarya Bölümü

Mikro USB Kablosu

Panasonic Kamera Kontrol Kablosu

Lens Desteği

1

2

1

1

1

1

1

2

1

1

1

1

Hafta İçi : 09:00 - 18:3

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Doğruer İş Merkezi No:4 Kat 3

4.Levent / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat