MENU

SEKONIC L-858D Speedmaster Flaşmetre-Pozometre-Spotmetre

Sekonic Speedmaster L-858D flaşmetre, 2.7 inç renkli dokunmatik ekranı ve gerçekten yenilikçi,sofistike özellikler ile karşınızda. Fotoğrafçı ve film yapımcıları için dünyanın ilk çok fonksiyonlu ürünü olan bu model, yeni nesil ışık ölçüm kontrolüne öncülük ediyor. Sekonic görüntü yaratma dünyasındaki 60 yılı aşkın tecrübesini çağdaş ileri teknolojilerle bütünleştirip, devrim yaratan yenilikçi ürünlerle kullanıcılara sunuyor. Bu kapsamda geliştirilen Sekonic Speedmaster L-858D flaşmetre-pozometre-spotmetre, günümüz fotoğrafçı ve film yapımcılarının taleplerini karşılamak ve aşmak için hazırlanmış. Yeni ürün; gelişmiş, kullanışlı ve kapsamlı özellikleri bünyesinde topluyor.

SEKONIC L-478D LiteMaster Pro Flaşmetre-Pozometre

Sekonic yeni LITEMASTER PRO L-478D dünyanın ilk dokunmatik ekranlı ışık ölçeri. Hem hareketli hem de durağan görüntülerle hikâye anlatanlar için benzersiz bir dizi özelliğe sahip. Kompakt boyutu, kısa sürede tanınan menüsü ve kullanım rahatlığıyla yanınızda. Geniş LCD (2,7") ekranı; ortam, flaş, cine ve bir dizi diğer bilgiyi açık ve anlaşılır şekilde sunar. Ayarlar ekrana dokunarak veya parmağınızı ekranda kaydırarak gerçekleştirilir. İşte bu yüzden çok tanıdık ve kolay kullanımlı.

Sekonic L-478D flaşmetre-pozometre, Sekonic Data Transfer* yazılımı ve Sekonic ya da X-Rite marka pozlama kalibrasyon kartlarını kullanarak fotoğraf makinesi karakteristik özelliklerine göre kalibre edilebilir.

SEKONIC L-478DR LiteMaster Pro Flaşmetre-Pozometre

(PocketWizard Uyumlu)

Sekonic yeni LITEMASTER PRO L-478 serisi dünyanın ilk dokunmatik ekranlı ışık ölçeri. Bu serideki Sekonic L-478DR modeli, bütünleşik radyo vericisi sayesinde PocketWizard kablosuz flaş tetikleme sistemiyle tamamen uyumlu çalışır. Ürün, hem hareketli hem de durağan görüntülerle hikâye anlatanlar için benzersiz özelliklere sahip. Kompakt boyutu, kısa sürede tanınan menüsü ve kullanım rahatlığıyla yanınızda. Geniş LCD (2,7") ekranı; ortam, flaş, cine ve bir dizi diğer bilgiyi açık ve anlaşılır şekilde sunar. Ayarlar ekrana dokunarak veya parmağınızı ekranda kaydırarak gerçekleştirilir. İşte bu yüzden çok tanıdık ve kolay kullanımlı.

SEKONIC L-308S Flashmate Flaşmetre-Pozometre

Sekonic L-308S Flashmate, Sekonic serisinde bulunan en küçük ve hafif dijital ışık ölçer. Rahatlıkla cebinizde taşıyabilirsiniz. Ürün, yansıyan ışık ve gelen ışık modlarında ölçüm yapabilir. Sekonic L-308S sayesinde ortam ışığı ya da flaşların yarattığı ışık düzeyi ölçülebilir. Böylece doğru pozlanmış, tam istediğiniz etkileri sergileyen görüntüler elde edebilirsiniz. Günümüz DSLR fotoğraf makineleri ve kameralarının pozlama ayarlarını karşılamak üzere 1, 1/2 veya 1/3 basamaklı artışlarla doğru pozlama değerlerini sunar. Tam değer moduna ayarladığınızda, pozlar onda bir basamaklı artışlarla +/- 0.1 EV tekrarlama hassasiyeti ile görüntülenir.

SEKONIC C-700 SpectroMaster Kelvinmetre

Sekonic SpectroMaster C-700 Kelvinmetre, film ve fotoğraf çekimlerinde doğru renklerle kaliteli sonuçlar üretmek isteyenler için tasarlanmıştır. Birden fazla tür ve marka ışık kaynağıyla çalışırken, cihazdan elde ettiğiniz kesin verilerin yardımıyla doğru renklere ulaşabilirsiniz. Tam spektrumlu bir renk ölçer olan C-700; LED, HMI, floresan ışık, yeni tür plazma lambalar ile tungsten lambalar, doğal ışık ve elektronik flaşı doğru ölçebilir. Gelişmiş CMOS sensöre sahip yüksek çözünürlüklü ölçüm sistemi eşsiz renk ölçüm hassasiyeti sağlamak amacıyla, herhangi bir kaynaktan yayılan ışık ışınlarını yakalar ve ekranında kullanıcıya sunar.

SEKONIC C-7000 SpectroMaster Kelvinmetre

SPECTROMASTER C-7000 özellikle endüstriyel kullanım için tasarlanan taşınabilir el spektrometresi (kelvinmetre, renk ölçer).

 

Sekonic'in CMOS doğrusal görüntü algılayıcı tasarımı ve geniş dokunmatik renkli ekran kullanılan C-7000; LED, HMI, floresan, doğal ışık, elektronik flaşı ölçebilir ve doğru nitelikte tanımlayabilir.

Sekonic C-7000 Renk Ölçer'in Utility yazılımı, hafızaya alınan verileri çeşitli şekillerde görüntüler ve spektral verileri CSV formatında 1nm (nanometre) artışlarla sunar. Utility yazılımının sadece Windows sürümü mevcuttur.

Hafta İçi : 09:00 - 18:3

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Doğruer İş Merkezi No:4 Kat 3

4.Levent / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat