MENU

SEKONIC L-478DR LiteMaster Pro Flaşmetre-Pozometre

(PocketWizard Uyumlu)

Sekonic yeni LITEMASTER PRO L-478 serisi dünyanın ilk dokunmatik ekranlı ışık ölçeri. Bu serideki Sekonic L-478DR modeli, bütünleşik radyo vericisi sayesinde PocketWizard kablosuz flaş tetikleme sistemiyle tamamen uyumlu çalışır. Ürün, hem hareketli hem de durağan görüntülerle hikâye anlatanlar için benzersiz özelliklere sahip. Kompakt boyutu, kısa sürede tanınan menüsü ve kullanım rahatlığıyla yanınızda. Geniş LCD (2,7") ekranı; ortam, flaş, cine ve bir dizi diğer bilgiyi açık ve anlaşılır şekilde sunar. Ayarlar ekrana dokunarak veya parmağınızı ekranda kaydırarak gerçekleştirilir. İşte bu yüzden çok tanıdık ve kolay kullanımlı.

• Fotoğrafçılar İçin

• Film Çekenler İçin

• Kablosuz Tetikleme

Sekonic L-478D flaşmetre-pozometre, Sekonic Data Transfer* yazılımı ve Sekonic ya da X-Rite marka pozlama kalibrasyon kartlarını kullanarak fotoğraf makinesi karakteristik özelliklerine göre kalibre edilebilir.

 

* Bilgi ve uyumluluk soruları için Data Transfer Software sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kablosuz gelişmelere ayak uyduran L-478DR, ışık ölçümü ve flaşların güç kontrolünü kablo kalabalığından uzak yapmanızı sağlar. Gerçekten tüm kontrol elinizde. Flaşmetre, özel PocketWizard ControlTL teknolojisiyle tamamen uyumlu. Flaşlarınızda radyo alıcısı olarak PocketWizard kullanıyorsanız, L-478DR sayesinde kablo kullanmadan flaş ölçümü yapabilirsiniz. Dahası, setteki flaşların gücünü flaşmetre üzerinden ayarlayıp zaman kazanır, tamamen çekime odaklanırsınız. (Uyumlu flaşlar için lütfen danışınız).

L-478DR, bütünleşik bir radyo modülü ve anten içerir. Bunlar satın aldıktan sonra değiştirilemez. Örneğin, radyo frekansı FCC & IC (344MHz) veya CE (433MHz)'dir. Avrupa pazarı için üretilen ürünler CE sertifikalı olanlardır. Setinizde yer alan tüm radyo alıcı-vericilerinin aynı frekansta olması gerekir.

L-478 serisi arayüzde şu dilleri sunar:

Japonca, İngilizce ve Çince. Satın alındığı ülkeye bağlı olarak cihaz dili sabittir ve kullanıcı tarafından değiştirilemez.

 

 Lütfen satın almadan önce radyo frekansı ve cihaz kullanım dilini kontrol etmeyi unutmayın.

FOTOĞRAFÇILAR İÇIN

FILM ÇEKENLER İÇIN

Yeni T-F modu dahil olmak üzere tam özellikli Ortam-Flaş modları. Önceliğiniz diyafram ise F, perde hızı ise T, ikisinin birleşimi ise T-F modunu kullanabilirsiniz. Güzel, kontrollü sonuçlar elde etmek için ortam ışığı ve flaşı ölçün, dokunmatik ekranda görüntülenen değerleri karşılaştırın ve karıştırın.

 

Data Transfer Yazılımıyla Pozlama Profili oluşturabilme, ışık ölçeri fotoğraf makinenizin performans özellikleriyle eşleştirir. Böylece kusursuz ölçüm sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Bu işlem, ayrıca edinilecek Sekonic veya X-rite exposure target ve L-478DR için 5 derece noktasal ölçüm sağlayan Sekonic Viewfinder 5 Degree gerektirir. Unutmayın ki doğru pozlama ve aydınlatma hassas, tekrarlanabilir ölçümle başlar.

Günümüzün HDSLR ve Video Sinema kameraları için Cine/HD Cine modları. Bu iki mod arasında zahmetsizce geçiş yapabilir, ikisi için de kesin artışlarla doğru pozlama değerleri elde edebilirsiniz.

Sonsuz kare oranı ve perde açısı seçimi. Özel uygulamalar için özel ayarlar oluşturun. Video sinema kameraları sınırsız hale geliyor. Ölçüm de öyle olmalı.

Eşsiz, ışık kaynaklı filtre telafi modu. L-478DR'nin filtre telafi sistemi, endüstri standardı filtre adlandırmasını kullanır. Pozometreye objektif ve ışık kaynağı filtrelerini tanıtabilirsiniz. Böylece filtre faktörlerini kullanarak ölçüm değerini en doğru, tutarlı şekilde yapabilir. Standart *CTO/CTB/ND renk düzeltme ve doğal yoğunluk filtreleri kullanılarak doğru, kusursuz aydınlatma kontrolü bir parmak dokunuşuyla yapılır.

* CTB (Color Temperature Blue), CTO (Color Temperature Orange), ND (Neutral Density)

Gelen ışık ölçümü ve genişletilmiş ISO aralığı bütün beklentileri karşılar. Aydınlatma tasarımı ve pozlama kontrolünü tek ürünle gerçekleştirebilirsiniz. ISO ve pozlama ayarları bugünün dijital kameralarıyla eşleşecek şekilde tasarlandı.

KABLOSUZ TETIKLEME

PocketWizard'ın ControlTL özelliği sayesinde radyo dalgalarıyla kablosuz flaş tetikleme ve kablosuz flaş güç ayarı yapılabilir. Nikon, Canon speedlight flaşlar ve seçkin bazı stüdyo flaşlarının kontrolü parmak ucunuzda.

Hafta İçi : 09:00 - 18:3

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Doğruer İş Merkezi No:4 Kat 3

4.Levent / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat