MENU

OFF-CAMERA FLAŞ SISTEMI

Off-Camera Flaş, speedlight ya da monolight değildir. Tam anlamıyla, her iki dünyanın en üstün özelliklerini birleştiren yepyeni bir flaş türü. Profoto'nun Off-Camera Flaşları; devrim yaratan TTL teknolojisi, kablosuz kullanım kolaylığı ve güçlü ışık çıkışıyla fark yaratır. Bu özelliklerin birleşimi, tamamen yeni bir çekim yöntemidir.

B1X Off-Camera Flaş

B1 Flaşları dış çekimler için bir kriter oluşturdu. Şimdi bu kriter B1X ile tekrar yenilendi. Dikkat edin, bu bir güncelleme değildir, B1X, 3 önemli noktadaki yenilikleri ile ciddi bir değişikliktir. Güç, güç ve güç.

Stüdyonuz sırt çantasında. Kit içeriği; 2 x B1X Off-Camera Flaş, 2 x şarj edilir Li-Ion batarya, 1 x 4.5A hızlı şarj aleti, 1 x 1.8A araç şarjı ve 1 x özel tasarımlı sırt çantası.

Ürünü Gör

B1X 500 AirTTL To-Go Kit

B1X 500 AirTTL Temel Kit

B1X 500 AirTTL Location Kit

B1X 500 AirTTL İkili Dış Çekim Kiti

B1 Off-Camera Flaş

Off-camera flaşlar, duvarlarla sınırlandırılamaz. TTL işlevi, en zorlu ışık koşullarını kolayca aşmanızı sağlar. Kablosuz çalışma ise yaratıcılığınızı serbest bırakır. Vahşi doğa, Çin Seddi veya İstanbul sokakları, kısacası istediğiniz her yerde ışığı dilediğiniz gibi şekillendirip, özgürce fotoğraf çekebilirsiniz. Rahat ve taşınabilir Profoto B1 kitleri bu düşünceyle tasarlanmıştır.

Stüdyonuz sırt çantasında. Kit içeriği; 2 x B1 Off-Camera Flaş, 2 x şarj edilir Li-Ion batarya, 1 x 4.5A hızlı şarj aleti, 1 x 1.8A araç şarjı ve 1 x özel tasarımlı sırt çantası.

Ürünü Gör

Kablosuz, bataryalı ve kameradan bağımsız harici TTL flaş. Kullanımı kolay ama güçlü ve çok yönlü. Işığı kontrol altına almaya ve şekillendirmeye hazır olun.

Ürünü Gör

B1 500 AirTTL To-Go Kit

B1 500 AirTTL Temel Kit

B1 500 AirTTL Location Kit

B1 500 AirTTL İkili Dış Çekim Kiti

B2 Off-Camera Flaş

Başka hiçbir aydınlatma çözümü size hem kolay kullanım, hem de böylesine yaratıcı özgürlük fırsatı tanımaz. Off-camera flaşlar, duvarlarla sınırlandırılamaz. TTL işlevi, en zorlu ışık koşullarını kolayca aşmanızı sağlar. Kablosuz çalışma ise yaratıcılığınızı serbest bırakır. B2'yi ister yardımcı bir donanımla makine üzerinde, isterseniz harici kullanın. Artık çekim öznelerini sadece kaydetmeyecek, ışıkla şekillendireceksiniz.

B2 250 AirTTL To-Go Kit

B2 250 AirTTL Temel Kit

B2 250 AirTTL Location Kit

B2 250 AirTTL İkili Dış Çekim Kiti

Profesyonel bir flaş, en yalın ve etkin haliyle daima yanınızda. Kit içeriği; 1 x B2 Off-Camera flaş güç kontrol ünitesi, 1 x B2 flaş kafası, 1 x Li-Ion batarya, 1 x 2.8A şarj aleti, 1 x B2 taşıma kılıfı, 1 x özel B2 Location çanta.

Nitelikli bir flaş kiti kullanma ve taşımanın en kolay yolu. Kit içeriği; 1 x B2 Off-Camera flaş güç kontrol ünitesi, 2 x B2 flaş kafası, 2 x Li-Ion batarya, 1 x 2.8A şarj aleti, 1 x B2 taşıma kılıfı, 1 x özel B2 Location çanta.

OCF Light Shaping Tools OCF Işık Şekillendirme Araçları

OCF Işık Şekillendirme Araçları, tıpkı bir terzinin kişiye özel üretimi gibi tasarlanmıştır. Özellikle stüdyo dışı çekimleri kolay, verimli ve etkin hale getiren yapıdadırlar. Profoto'nun standart ışık şekillendirme araçlarından farkı, daha kompakt ve hafif olmaları. Bu nedenle OCF ışık şekillendirme araçları daha az parça içerir, hızlı ve kolay monte edilir. Değişmeyen yegâne şey, olağanüstü ışık kalitesi.

OCF Barndoor

OCF Dörtlü Kepenk

OCF Beauty Dish White 2'

OCF Beauty Dish Silver 2'

 

OCF Barndoor, ışık dağılımını hassas olarak denetleyen kompakt ve portatif bir ışık şekillendirme aracıdır.

Beyaz Beauty Dish, iç yüzeyi gümüş olandan yumuşak ve biraz daha dengeli ışık sunar. Beauty Dish kiti; flaş ışığını iç yüzeye yönlendiren bir deflektör plaka, difüzör ve küçük taşıma çantasından oluşur.

Gümüş Beauty Dish, iç yüzeyi beyaz muadilinden biraz daha güçlü ve kontrastlı ışık sunar. Beauty Dish kiti; flaş ışığını iç yüzeye yönlendiren bir deflektör plaka, difüzör ve küçük taşıma çantasından oluşur.

OCF Color Gel Starter Kit

 

OCF Color Correction Gel Pack

OCF Color Effects Gel Pack

 

OCF Renkli Jelatin Başlangıç Kiti; en popüler on adet jelatin filtre, OCF Grid ve GelHolder, kolay filtre değişimi sağlayan iki adet jelatin filtre tutucusu, taşıyıcı çanta ve filtre cüzdanı içerir.

OCF Jelatin Renk Düzeltme Filtre Paketi; flaş ışığını güneş ışığı, ay ışığı ve floresan ışıklarla dengelemek amacıyla kullanabileceğiniz turuncu, mavi ve yeşil renkte 20 filtre içerir.

OCF Renkli Jelatin Efekt Filtre Paketi; pembe, altın amber, açık eflatun, mavi, koyu saman rengi, turuncu, kırmızı, çivit mavisi, macenta, sarı olmak üzere 20 adet filtre içerir.

OCF Grid Kit

OCF Petek Kiti

OCF Snoot

OCF Kesik Koni

OCF Softbox 1,3x1,3'

(40x40 cm)

OCF Grid Kit, bir tutucu ve üç farklı sıklıkta petekten oluşan küçük, olağanüstü taşınabilir ışık şekillendirme aracıdır.

OCF Snoot, kompakt ve taşınabilir ışık şekillendirme aracı olup, flaşınızdan yayılan ışığı daraltır. Böylece belirli alanları ışıkla vurgulayabilirsiniz.

Bazen kusursuz kare bir ışık şekline ihtiyaç duyarsınız. Ayrıca küçük boyutuyla, hareket halinde olmak isteyen fotoğrafçıların beklentisini mükemmel karşılar.

OCF Softbox 1x3'

OCF Softbox 2' Octa

 

OCF Softbox 2x3'

Mükemmel kenar (rim light), çerçeve ışığı. Dar ve uzun boyutta ışıkla vurgulanan mükemmel yumuşak dış hatlar (kontur) elde edebilirsiniz.

Sekizgen softbox'ın benzersiz şekli, kişinin gözünde güzel ve doğal görünümlü bir ışık oluşturur.

Boy fotoğrafı veya grup portrelerini aydınlatmak için kullanılabilen biraz daha büyük bir OCF Softbox.

OCF Softgrid 50° 1,3x1,3'

OCF Kare Bez Petek 50° 40x40 cm

OCF Softgrid 50° 1x3'

OCF Dikdörtgen Bez Petek 50° 30x90 cm

OCF Softgrid 50° 2' Octa

OCF Sekizgen Bez Petek 50° 60 cm

Daha yönlendirilmiş bir ışık oluşturmak ve saçılan, kayıp ışığı miktarını indirgemek için OCF Softbox'a bir softgrid ekleyin.

Daha yönlendirilmiş bir ışık oluşturmak ve saçılan, kayıp ışığı miktarını indirgemek için OCF Softbox'a bir softgrid ekleyin.

Daha yönlendirilmiş bir ışık oluşturmak ve saçılan, kayıp ışığı miktarını indirgemek için OCF Softbox'a bir softgrid ekleyin.

OCF Softgrid 50° 2x3'

OCF Diktörtgen Bez Petek 50° 60x90 cm

OCF Speedring

OCF Softbox Adaptörü

Daha yönlendirilmiş bir ışık oluşturmak ve saçılan, kayıp ışığı miktarını indirgemek için OCF Softbox'a bir softgrid ekleyin.

OCF Softbox Speedring, özellikle stüdyo dışı çekimlerde hızlı ve kolay kurulum amacıyla tasarlanmıştır.

Hafta İçi : 09:00 - 18:3

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Doğruer İş Merkezi No:4 Kat 3

4.Levent / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat