MENU

PROFOTO MONOLIGHT KOMPAKT VE KULLANIŞLI

Profoto monolight'lar kendine yeten profesyonel flaş üniteleridir. Jeneratör ve ona bağlı bir dizi flaş kafasından oluşan setlerden farklıdır. Monolight, enerjisini direkt şebeke elektriğinden alan dahili güç kaynağına sahiptir. Sonuç olarak stüdyo içi ve dışındaki fotoğraf çekimleri için kompakt, kullanışlı ve güçlü bir çözümdür.

D1 Monolight Profesyonel çözüme hazır mısın?

D1 flaş; cömert yedi f-stop güç aralığı, hareketi donduran kısa flaş duration değerleri ve sadece üst düzey bir stüdyo jeneratörle karşılaştırılacak renk tutarlılığına sahiptir. Profoto D1 monolight, üstün performansın kompakt ve satın alınabilir paket içerisinde sunulabileceğini kanıtlıyor.

D1 500 Air

D1 1000 Air

Ürünü Gör

Pek çok ihtiyacı karşılayan yedi f-stop güç aralığı, aksiyonu durduran kısa flaş duration süreleri ve ancak üst düzey stüdyo jeneratörleriyle kıyaslanabilir renk istikrarına sahip olmak, D1 yaratıcılarının övünç kaynağı. Bu monolight, üstün performansın kompakt ve ulaşılabilir yapıda hayat bulması. Ürün, 1 x D1 500 Air ve bir güç kablosu içerir.

Ürünü Gör

Beklentileri fazlasıyla yanıtlayan yedi f-stop güç aralığı, aksiyonu durduran kısa flaş duration süreleri ve ancak üst düzey stüdyo jeneratörleriyle kıyaslanabilir renk istikrarına sahip olmak, D1 yaratıcılarının övünç kaynağı. Bu monolight, üstün performansın kompakt ve ulaşılabilir yapıda hayat bulmasıdır. Ürün, 1 x D1 1000 Air ve bir güç kablosu içerir.

D2 Monolight TTL ile dünyanın en hızlı monolight'ı

Fotoğrafçılar açısından her yeni gün bir meydan okuma. Bu nedenle Profoto D2, her yönden dikkat çekici hızla yaratıldı. Profoto D2 Monolight serisi, en iyisini isteyen fotoğrafçılar için olağanüstü hızlı ve çok yönlü çözümler sunar. Aslında sizlere sunulan, ışığı şekillendirmenin mükemmeliyetçi yeni tanımı.

D2 500 AirTTL

D2 1000 AirTTL

Kutu içeriği; 1 x D2 500 AirTTL , bir güç kablosu ve hepsinin içinde güvenle korunduğu özel Bag XS.

Kutu içeriği; 1 x D2 1000 AirTTL , bir güç kablosu ve hepsinin içinde güvenle korunduğu özel Bag XS.

Hafta İçi : 09:00 - 18:3

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Doğruer İş Merkezi No:4 Kat 3

4.Levent / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat