MENU

LIGHT SHAPING TOOLS MÜKEMMEL IŞIK TARZINIZ

Light Shaping Tools, Profoto'yu gerçekten parlatan etkendir. Sistem ışığı şekillendirmeniz için 120'den fazla araç sunar. Ve bunların her biri; ışık özelliği, dağıtımı ve çıkışı üzerinde kendi farklı etkisine sahip. Çoğu ürün, monte etmeyi kolaylaştıran ve reflektörü kafa üzerinde ileri-geri kaydırarak ışığı şekillendirmenizi sağlayan Profoto'nun eşsiz kelepçe mekanizması ile donatılmıştır.

Hard Reflectors

"Hard reflector" ismi, aslında Light Shaping Tools sistemindeki bu donanımların iki önemli özelliğini vurgular. Bunlardan ilki, reflektörlerin tamamı yüksek kaliteli "sert metal" malzemenin kusursuz işlenmesiyle hayat bulur. Ve son derece dayanıklıdır. İkincisi, genellikle softbox veya şemsiyeden daha belirgin etki gösteren, "sert ışık" yaratır.

Ürünü Gör

Softboxes

Softbox, ışık şekillendirme amacıyla kullanılan en popüler araçlardan biridir. Karışık olmayan yapıları nedeniyle, ilk bakışta, tüm softbox'ların aynı olduğunu düşüncesine kapılabilirsiniz. Ancak deneyimli bir fotoğrafçı, size "softbox ile softbox" arasındaki büyük farkı açıklayacaktır.

Ürünü Gör

Umbrellas

Şemsiyeler, birçok fotoğrafçının demirbaş listesinde ön sıraları kaplar ve bunun geçerli nedenleri vardır. Şemsiyeler ekonomiktir ve çalışması, taşıması çok kolaydır. Fakat Profoto şemsiyeler ortalama ya da sıradan değildir. Farklı etkilere yol açan 18 benzersiz versiyon arasından seçim yapabilirsiniz. Yüksek kaliteli kumaşların kullanıldığı ve yüzey işlemi görmüş metalik öğelerle desteklenen Profoto şemsiyeler, önümüzdeki yıllar için size üstün bir ışık ve yüksek performans sunar.

Ürünü Gör

Hafta İçi : 09:00 - 18:3

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Doğruer İş Merkezi No:4 Kat 3

4.Levent / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat