MENU

B2 250 AirTTL To-Go Kit Profoto B2 250 AirTTL Temel Kit

Profoto B2 ile harekete devam

Profoto B2 ile fotoğraf çekimi eldeki tüm seçenekleri kullanmak anlamına gelir. Bir bracket yardımıyla flaş kafasını makineye bağlayıp, güç kontrol ünitesini de omzunuza asarak harekete devam edebilirsiniz. Veya aydınlatmayla ilgili her şeyi bir ışık ayağına yerleştirip, makineden bağımsız kullanabilirsiniz.

TTL özelliğinden yararlanın. Veya Hibrid modu seçerek, ayarlar bozulmadan TTL'den manuel kontrole geçin. Hafif bir dolgu ışığı olarak kullanın. Veya gücünü artırın ve ortam ışığının tam kontrolünü gerçekleştirin. Güç kontrol ünitesine bir veya iki flaş kafasını bağlayın. Yalnızca B2'yi kullanın. Bir ya da fazla sayıda B1 Off-Camera flaş ile senkronize edin. Yalın bir kafa ile fotoğraf çekin. Veya mevcut en geniş ışık şekillendirme sistemi araçlarından birini seçin ve B2'nin zaten güzel ışığını hayal edebileceğiniz herhangi bir ışığa dönüştürün.

Profoto B2 seçmek için beş neden

Makine üzeri veya harici

Profoto B2 flaş kafası, bir bracket sayesinde makineye bağlayabileceğiniz kadar küçük ve hafif. Fotoğraf makinesinden ayırıp, monopod veya ışık ayağı üzerine yerleştirebilirsiniz. Seçim sizin. Her iki çözüm de kendine has faydalar sunmakla birlikte, eşit derecede kullanışlı.

TTL Özelliği

B2 flaş Canon, Nikon ve Sony fotoğraf makineleriyle tam uyumlu TTL işlevi sunar. Ayrıca satılan Air TTL Remote radyo vericisini fotoğraf makinesi flaş yuvasına takın. Ardından deklanşöre basarak çekime başlayın. Profoto B2, mükemmel pozlamayı sağlamak üzere ışık çıkışını otomatik ayarlar. Uygulaması da anlatımı kadar kolay.

Taşınabilir

Profoto B2 çekim seti konumundan bağımsız, ihtiyaç duyduğunuz sayıda flaş kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Profoto B2 250 AirTTL To-Go kitinin tamamı, omuz çantanızdan daha büyük olmayan bir çantaya sığar. Nerede ve nasıl fotoğraf çekeceğiniz size kalmış.

Hızlı

B2'yi tam güçte kullandığınızda bile 1.35 saniyede yeni çekime hazır olur. Daha düşük güç ayarlarında ise saniyede yirmi adede kadar fotoğraf çekebilirsiniz. Böylece olağanüstü anları kaçırma riski ortadan kalkar. Ayrıca B2'nin, ışığın tam kontrolünü sağlayan Yüksek Hızlı Senkronizasyon/High-Speed Sync (HSS) işlevine sahip olduğunu unutmayın. Yoğun güneş ışığında bile çok sığ alan derinliği elde etmek isteyenler açısından sevindirici haber. HSS'yi kullanarak güneş ve flaş ışığını mükemmel dengeleyebilirsiniz. Dış mekânda düğün çekimi yapanların favorisi olacak bir işlev.

Işık şekillendirme araçları

Dahili reflektör tek başına bile geniş, dengeli ve güzel bir ışık yayılımı oluşturur. 150'yi aşan ışık şekillendirme ürününden dilediğinizi seçin. Profoto B2 ile ışığı şekillendirmek kolay ve sınırsız.

 • TTL ve HSS özelliklerinden faydalanma.
 • İki asimetrik çıkış.
 • Güçlü LED model ışığına sahip, hafif ve kompakt flaş kafası.
 • Değiştirilebilir yüksek kapasiteli Li-Ion batarya.
 • 9 f-stop güç aralığında 1/10 artışlarla ayarlanabilen 250 Ws çıkış.
 • Hızlı geri dönüm, 0.03-1.35 saniyede sonraki çekime hazırsınız.
 • Dahili AirTTL, 300 metreye kadar tüm Profoto Air radyo alıcı-vericileriyle uyumla çalışarak kablosuz işlevlerini destekler.
 • Tam şarjlı durumda, B2 flaşı en yüksek güçte kullanarak 215 kare fotoğraf çekebilir veya model ışığını 90 dakika boyunca çalıştırabilirsiniz.
 • Dahili reflektör ve ayrılabilir ışık ayağı bağlantısı.
 • Sezgisel ve kullanımı kolay arayüz.
 • Profoto'nun ünlü ışık şekillendirme sistemindeki aksesuarlarla uyumlu.

Ürün No :  901109

Teknik Özellikler

Hafta İçi : 09:00 - 18:3

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Doğruer İş Merkezi No:4 Kat 3

4.Levent / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat