MENU

B1 500 AIRTTL LOCATION KIT B1 500 AIRTTL İKILI DIŞ ÇEKIM KITI

Profoto B1 ile mükemmel ışık kolaylaştı

Bu çok yönlü set, stüdyo kalitesinde ışıklandırmayı fotoğraf makinenizin TTL flaşı kadar kolay hale getirir. Off-camera flaşlar, duvarlarla sınırlandırılamaz. TTL işlevi, en zorlu ışık koşullarını kolayca aşmanızı sağlar. Kablosuz çalışma ise yaratıcılığınızı serbest bırakır. İstediğiniz her yerde ışığı dilediğiniz gibi şekillendirip, fotoğraf çekebilirsiniz.

Kit; iki B1 Off-Camera flaş, iki batarya, bir hızlı şarj cihazı, bir araba şarjından oluşur. Ayrıca flaş ve aksesuarlar için özel tasarlanmış, rahat sırt çantasıyla birlikte gelir. Yaratıcılık gösterebileceğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Fırsatların sizi nereye götüreceğini kim bilebilir?

Profoto B1 flaş, kablosuz tetikleme sağlayan dahili AirTTL radyo alıcıya sahip. Gücünü ise lityum iyon bataryadan alır. Böylece size çift yönlü kablosuz özgürlük sunar. Hızlı şarj cihazı veya araç şarjı bataryayı kolayca yenilemeye izin verir. Hızlı şarjı kullandığınızda 60 dakikalık şarj süresi, flaş ile 500Ws güçte 220 kare fotoğraf çekmenizi sağlar.

Profoto B1 seçmek için beş neden

TTL Özelliği

Profoto'nun eşsiz AirTTL özelliği, manuel ölçüm olmadan mükemmel pozlama sağlar. Bu, müthiş anları hızlı ve kolay yakalamanın yanı sıra, yaratıcı bir aydınlatmanın kapılarını açar. Belirtilen özelliği kullanmak için, fotoğraf makinenize ayrıca satılan bir AirTTL radyo vericisi takmak gerektiğini lütfen unutmayın. AirTTL Canon ve Nikon makineler için tam TTL işlevi sunar. Kumandayı makinenizin flaş yuvasına bağlayın ve çekiminizi yapın. B1 flaş, en iyi pozlama değeriyle otomatik olarak ışık çıkışını ayarlar. Uygulaması da anlatımı kadar kolay!

 

Daha detaylı kullanım için Hybrid Mod'a geçin. Bu özellik ilk çekimi TTL ile yaptırarak teknik anlamda en iyi pozlama değerini elde etmenizi sağlar. Sonrasında aynı değerlerle manuel moda geçebilir ve kendi düzenlemenizi yapabilirsiniz.

Kablosuz ve bağlantısız

B1, gücünü flaşa kolayca takılıp çıkarılan yüksek kapasiteli bataryasından alır. Bu özelliği Profoto Air sistemde sunulan kablosuz verici seçeneklerinden biriyle bütünleştirin ve bağlantı, kablolar olmadan çekim özgürlüğünü doyasıya yaşayın.

Güçlü

Profoto B1, güneşin zorlu etkilerini gösterdiği koşullarda bile ışığı şekillendirme, kontrol amacıyla size 500W gücünde ışık sunar. Çıkış aralığı, 1/10 artışlarla kontrol edilen 9 f-stop'dur. B1 optimum kontrol ve esnekliği ifade eder.

Hızlı

B1 ile tam güçte çekim yaptığınızda bile, iki saniyeden kısa süre içinde yeniden çekime hazır hale gelir. Daha düşük güç ayarlarında ise inanılmaz biçimde saniyede yirmi kez patlayabilir. Böylece, flaşın dolmasını beklerken değerli anları kaçırma riski ortadan kalkar. Ayrıca B1'in Yüksek Hızlı Senkronizasyon/High-Speed Sync (HSS) işlevine sahip olması, ışığın kontrolü açısından yararlı ve göz ardı edilemeyecek bir özellik.

Işık şekillendirme araçları

Dahili reflektör tek başına bile geniş, dengeli ve güzel bir ışık yayılımı oluşturur. Ancak bu sadece güzel günlerin başlangıcı. Toplamda, seçebileceğiniz 150'den fazla araç bulunmaktadır. Profoto B1 ile ışığı şekillendirmek kolay ve sınırsız.

  • Patentli AirTTL teknolojisi flaşla mükemmel pozlama sağlar.
  • Kablosuz tasarım ve kontroller, herhangi bir sınırlama olmadan çekim olanağı sunar.
  • Kolayca takılıp çıkarılan batarya, flaşı tam güçte 220 defa patlatabilir. En düşük güce ayarlandığında, flaşınızı kullanarak binlerce kare fotoğraf çekebilirsiniz.
  • 9 f-stop güç aralığında 1/10 artışlarla ayarlanabilen 500 Ws çıkış, size güç ve hassas kontrol sağlar.
  • Profoto B1'i kullanarak 1/19.000 gibi kısa flaş duration değeriyle saniyede yirmi fotoğraf çekebilirsiniz.
  • Patent bekleyen Profoto HSS işlevi, fotoğraf makinenize yetişmek için yeterince hızlı. B1 ortalama bir speedlight flaştan on kat daha güçlü ve son derece tutarlı ışık üretir.
  • Bu müthiş ürün 150'den fazla ışık şekillendirme aracıyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Ürün No :  901092

Teknik Özellikler

Hafta İçi : 09:00 - 18:3

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Doğruer İş Merkezi No:4 Kat 3

4.Levent / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat