MENU

AIR SYSTEM UZAKTAN RADYO SENKRONIZASYONU VE KONTROLÜ

Flaşlarınızın tam kontrolünü elinize alın veya fotoğraf makinesini 300 m / 1000 fit uzaklıktan kontrol edin. Kablosuz fotoğraf çekin ve hareket etmeye devam edin. Tüm bunlar, uzaktaki radyo senkronizasyonu ve kontrolü için dünyanın en hızlı sistemi olan Air'in sayesinde mümkündür; gözlerinizi ve ellerinizi serbest bırakarak zihin ve kalbiniz oluşturmak üzere oluşturduğunuz görüntüye odaklanabilirsiniz.

Tetikleyiciler

Dahili Air'li bir Profoto ünitesine sahipseniz, kameranızına bir Air Sync veya Air Remote bağlayıp hemen çekime başlayabilirsiniz. Flaşınız Air Sistemini desteklemiyorsa, ikinci bir Air Senkronizasyon / Uzaktan Kumandayı flaşa bağlamak için Eşitleme Kablosunu kullanabilirsiniz.

AirTTL flaşınızı Canon fotoğraf makinenizle kablosuz bütünleştirmek için bu küçük birimi flaş yuvasına takın. Ürünün 300 metreye kadar çıkan çalışma menzili, çekim olanaklarını imkânsıza yaklaştırır.

AirTTL flaşınızı Sony fotoğraf makinenizle kablosuz bütünleştirmek için bu küçük birimi flaş yuvasına takın. Ürünün 300 metreye kadar çıkan çalışma menzili, çekim olanaklarını imkânsıza yaklaştırır.

Air Remote TTL-C

AirTTL flaşınızı Nikon fotoğraf makinenizle kablosuz bütünleştirmek için bu küçük birimi flaş yuvasına takın. Ürünün 300 metreye kadar çıkan çalışma menzili, çekim olanaklarını imkânsıza yaklaştırır.

Ürünü Gör

Ürünü Gör

Air Remote TTL-N

Ürünü Gör

Air Remote TTL-S

Air Sync

Ürünü Gör

Flaşınızı deklanşöre basarak kablosuz, radyo dalgalarıyla tetiklemek için bu küçük cihazı fotoğraf makinesi flaş yuvasına bağlayın. Dahili Air özelliği içermeyen flaşlar için alıcı olarak da kullanılabilir.

Air Remote

Air Remote, Air Sync'in tüm işlevlerini içerir. Ayrıca gruplama, flaş güçlerini ayarlama, flaş aç-kapa gibi kullanışlı işlevlere sahip.

Ürünü Gör

Hafta İçi : 09:00 - 18:3

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Doğruer İş Merkezi No:4 Kat 3

4.Levent / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat