MENU

İdeal tutuş

TG-5'in önü ideal tutuş ile yeniden tasarlanmıştır.

En zorlu maceralarınız için rakipsiz arkadaş

Kişiliğinizi yansıtmak için TG-5'in siyah veya kırmızı rengini seçebilirsiniz.

"Su altında çok karşılaştığınız düşük ışıklı ortamlarda bu kamera ile yüksek görüntü kalitesi alacağımı biliyorum."

 

Rakipsiz maceralar genelde en meydan okuyucu ışık koşulları içerir. Arktik alaca karanlıktan su altı dünyasına, düşük ışık koşulları ile başa çıkabilmek yüksek görüntü kalitesi için anahtardır. Amiral gemisi sistem fotoğraf makinemizden aldığımız TruePic VIII görüntü işlemcisi yüksek görüntü kalitesi, gelişmiş dinamik aralık ve geliştirilmiş tepki süresini mümkün kılar.

Kontrol kadranı ve Zoom kolu

TG-5'in zoom kolu eldiven giyerken kullanım için tekrar tasarlandı. Ayrıca pozlama telafisi gibi ayarları ayarlamak için yeni bir kontrol kadranı eklendi

Aksesuar kilit düğmesi

Aksesuar kilit düğmesi, balık gözü ve tele dönüştürücü, ışık kılavuz ve flaş sönümleyici gibi aksesuarları kilitleyerek kaybolmamalarını sağlar.

"Normal bir kamera ile, donan bir alp havasından, bir tahta kulübeye girmek lenste buğuya yol açar. Ancak TG-5 ile bu geçmişte kalıyor."

 

Çift tabaka korumalı cam dayanıklı özelliklere yeni bir eklemedir. Isıdaki anı değişimler lenste buğulanma yapabilir. TG-5 bu problemi çift tabaka korumalı cam ile önler.

Tam çerçeveleme için kafes görüntüsü

En uygun bölüm oranını elde etmek için TG-5 artık kafes görüntüsüne sahip. Altın oran veya standart kafesi seçebilirsiniz.

Çeşitli pozlama modları ve özelleştirilmiş ayarlar

Mod kadranında Apertür Önceliği ve Program Modları dışında, Movie Modu da eklendi.

"Vahşi ormanlar, rüzgarın aşındırdığı tepeler veya arktik mağaralar olsun, bu kameradaki alan sensor sistemi dış mekan için vazgeçilmez bir yol arkadaşıdır."

 

Ücretsiz OI.Track uygulaması ile yeni TG-5 GPS, pusula, manometre ve ısı bilgilerini fotoğraf ve videolara eklemenizi ve Wi-Fi aracılığı ile akıllı telefon veya tablete aktarmaya olanak verir.

Su geçirmezlik 15m

 

TG-5 15 metre derinlikte su basıncına dayanabilir.

Tough! TG-5 Performansı

2.1m'den şoka dayanıklı

 

Parlak 1:2.0 lensi korumak için TG-5 Olympus'un eşsiz şok emme sistemi ile donatılmıştır. 2.1m'den düşme ile oluşacak şoklara dayanıklıdır.

-10°C Donmaya Dayanıklı

 

Bu kameradaki her türlü elektronik öğre -10°C''ye kadar kış sporlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

100kg Ezilmeye dayanıklı

 

İç korumalı yapısı ile bu kamera 100kg ağırlığa dayanabilir.

Aksiyonu daha net kaydedin.

 

TG-5'in gelişmiş görüntü teknolojisi video çekmeyi çok kolay hale getiriyor. Yüksek hızlı TruePic VIII işlemcisi videoları 4K çözünürlükte, 120 fps yavaş çekim videoları ise FullHD çözünürlükte kaydetmenize olanak veriyor.

12 Megapiksel

 

TG-5'de kullanulan yeni geliştirilen görüntü sensörü yüksek hız performansı ve süper hassasiyet sağlar. Daha az grenli gelişmiş görüntü kalitesi ve doğal gözüken yüksek çözünürlük video sağlar.

TruePic VIII

 

TG-5, Olympus'un profesyonel amiral gemisi E-M1 Mark II ile aynı TruePicVIII görüntü işlemicisini paylaşır. Gelişmiş görüntü işleme algoritması düşük ışıklı ortamlarda yüksek görüntü kalitesini mümkün kılar.

Maksimum ISO 12800

 

Yüksek ISO hassasiyeti ile daha iyi görüntü kalitesi! Yeni geliştirilmiş görüntü sensörü ve yüksek hızlı görüntü işlemcisi yüksek ISO ile çektiğiniz görüntülerde greni azaltır. Maksimum ISO hassasiyet: ISO12800

4x Zoom Lens

 

Geniş açı (35mm dengi: 25mm) veya telefoto (35mm dengi:100mm) olsun 4X zoom lens isteklerinizi karşılar.

Daha da yakınlaşın.

 

Çıplak gözle göremediğiniz ufak objeleri süper detayları ile fotoğraflamak istiyor musunuz? TG-5'in gelişmiş maksimum 7x* yakınlaştırma yapabilen dört modlu Değişken Makro Sistemi (Mikroskop, Mikroskop Kontrol, Odak Çerçeveleme ve Odak Biriktirme) bunu mümkün kılıyor.Mikroskop modunda TG-5 1cm kadar yakın objelere odaklanabilirken, Mikroskop Kontrol modunda zoom kolu ile 44.4x büyütme yapılabilmektedir. Opsiyonel LD-1 Işık Kılavuzu ve FD-1 Flash Sönümleyici ile Değişken Makro Sisteminin tam potansiyelini ortaya çıkarır.

 

Pro Çekim Modu

 

Doğada iken bazen yardıma ihtiyacınız olur. TG-5 deklanşöre basmadan önce ve sonra birkaç kare fotoğraf çeken Pro Capture moduna sahiptir.

Sanat Filtresi

 

Sanat Filtresi file fotoğraflarınıza klasik efektler ekleyin. 14 seçenek ile yaratıcılığınızı ortaya koyun.

Canlı Kompozit

 

Canlı Kompozit, fazla pozlama olmadan birkaç görselin yeni ışık içeren bölümlerini bir araya getirir. Gelişim LCD ekranda izlenebilir.

RAW Kayıt

 

TG-5 ile ideal görüntüyü yakalayın. Fotoğraflarınızı RAW formatında kaydedin ve üzerinde değişiklikler yapın.

Anı tekrar yaşayın.

 

Müthiş anları konum bilgisi ile 4K ve yavaş çekim video olarak yakalayın. Pusula, manometre, ısı gibi alan sensörü verilerini TG-5'in dahili Wi-Fi özelliği ile akıllı telefonunuza aktarın. Ücretsiz Olympus Image Track yazılımı ile verileri de içeren bir video hazırlayın. Tecrübelerini birebir hatırladığınız gibi paylaşın.

Hafta İçi : 09:00 - 18:3

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Doğruer İş Merkezi No:4 Kat 3

4.Levent / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat