MENU

Güzelliği Görün

PHOTOS: PEOPLE/TOMO BREJC - STİLLS/STEPHAN LUCİUS LEMKE

EN İYİ MATERYAL VE ESKİMEYEN TASARIM BİRLEŞEREK MODERN BİR İŞÇİLİK ESERİ YARATIYOR.

 

Jaguar E-Type ve Ford Mustang. Steve McQueen ve Brigitte Bardot. The Beatles ve The Rolling Stones. 1960'lar bize çeşitli arzu objeleri verdi. OLYMPUS PEN-F'inde aynı yıllarda satışa çıkması bir süpriz değil.

 

PEN-F Olympus'un yeni sürümü ile 1960'ların ruhu tekrar canlanıyor. Yeni Olympus Pen F zamansız tasarımını 80 yıllık kamera tecrübesi ve teknolojik gelişmeler ile birleştiriyor. Bu muhteşem makineyi kullanmadan önce şunu unutmayın: Bu güzellik bir canavar.

 

AKILLI VE ÇEKİCİ

// USTALIK VE TASARIM

En iyi materyaller, yüksek kalite talebi ve eskimeyen tasarım bir araya gelmesi sıradışı bir kamera yaratır. Ancak tasarım müthiş görünüm veya kaliteli işçilikten daha fazlasıdır. Birçok özelliğinin kolay kullanımı ürün tasarımında vazgeçilmez idi.

İLERLEMENİN GÜCÜ

// YARATICI KADRAN

2

Her fotoğrafçının erişmek istediği bir hedef: Kendi tarzlarında fotoğraf çekmek. By yüzden dört özelliği zarif Yaratıcı Kadran'a atadık. Bir kere kendi özel tarzınızı bulduğunuzda onu daha sonra kullanmak için kaydedebilirsiniz.

detaylı bilgi

3

1. SINIF FOTOĞRAFLAR

// GÖRÜNTÜ KALİTESİ

Genel olarak, görüntü niteliği objektiften,Işlemci ve sensörden etkilenir. OLYMPUS PEN-F için dördüncü faktörü yarattı: 5 eksenli görüntü Stabilizasyon. Bu özellik sayesinde,

düşük duyarlılıkla uzun bir süre çalışabilirsiniz, bu sayede bulanıklaştırmadan bir fotoğraf çekmek çok daha kolaydır.

Buna ek olarak, yeni PEN-F ile sunulan yeni görüntü sensörü görüntü kalitesinin avantajına da sahip. Yirmi milyon piksel, arzulanan hiçbir şeyi bırakmayan bir çözünürlük sağlar.

1

detaylı bilgi

SAF İLHAM

Eskimeyen tasarım. Sıradışı dokuya sahip gövde. OLYMPUS PEN-F ilk dokunduğunuz andan itibaren sizle sonsuza kalacak özel bir obje olduğunu hissedersiniz. OLYMPUS tasarımının katıksız ifadesi size hayatınız boyunca ilham verecek.

detaylı bilgi

detaylı bilgi

ARA VE BUL

// AKILLI ELEKTRONİK VİZÖR

En sıra dışı makinamız en akıllı teknolojimizden daha aşağısı ile olmazdı. Bu yüzden PEN-F elektronik vizöre sahip PEN serisi makinedir.

detaylı bilgi

ÖNEMLİ OLAN HIZ

// ÇABUK TEPKİ

Hepimiz bilirzi ki bazı anlar o kadar özeldir ki, zamanın bir saniyeliğine durmasını isteriz. Sonsuza kadar hatırlamak istediğimiz anlar. Güzel haber: Artık bunlar mümkün

5

detaylı bilgi

4

BÜTÜN YILDIZLAR GİBİ

// AKSESUARLAR

En iyi ekipmanlar onun kadar iyi aksesuara ihtiyaç duyar. Biraz daha karmaşık olmaktan çekinmeyin. Gerçek deri ve iki-tonlu tasarım ile - OLYMPUS PEN F uyumlu özel aksesuarlarımız kameraya daha sıra dışı bir görünüm kazandırır.

detaylı bilgi

6

büyükler

için oyuncaklar

M.ZUİKO DİGİTAL ED 75mm 1:1.8

FOTOĞRAFÇILARIN İHTİYAÇLARI

İÇİN YARATILDILAR

Daha fazla karakter, beceri ve değişik bir açıya mı ihtiyacınız var? O zaman yeni bir objektif zamanı gelmiş demektir.

 

Onlarca yıldır, Zuiko objektifleri performans ve olağanüstü işçilik ile bir anıldı. Aynı bağlılık ve en yüksek kalite talepleri doğal olarak M. ZUIKO lensleri miras aldı.

 

detaylı bilgi

M.ZUİKO DİGİTAL ED 75mm 1:1.8

M.ZUİKO DİGİTAL ED 75mm 1:1.8

M.ZUİKO DİGİTAL ED 75mm 1:1.8

Hafta İçi : 09:00 - 18:3

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Doğruer İş Merkezi No:4 Kat 3

4.Levent / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat