MENU

PORSCHE TASARIMI, LACIE ÖZELLİKLERİ

2003 YILINDA, ÇIĞIR AÇAN TEKNOLOJİ FİRMASI İLE İKONİK TASARIM EVİ ARASINDA GERÇEKLEŞEN İŞBİRLİĞİ SAYESİNDE ORTAYA ÇIKMIŞTIR. LACIE PORSCHE DESIGN ÜRÜNLERİ, LACIE'NIN İLERİ GÖRÜŞLÜ TEKNOLOJİSİ VE PORSCHE'NİN TERTEMİZ TARZI İLE BİRLEŞMESİNDEN ORTAYA ÇIKMIŞTIR.

ÜRÜNLERİ GÖR

Kişisel

PROFESYONLERİN TERCİHİ

10 YILDAN FAZLADIR, RUGGED SERİSİ EN ZOR ORTAMLARINDA - FİLM SETLERİNDE, FOTOĞRAF ÇEKİMLERİNDE VE DÜNYANIN EN YARATICI MÜZİSYENLERİNİN STÜDYOLARINDA. NEDEN Mİ ? ÇÜNKÜ RUGGED SERİSİ ÜRÜNLERİ ENDÜSTRİNİN EN GÜVENİLİR VERİ TAŞIMA ÜRÜNÜDÜR.

ÜRÜNLERİ GÖR

Profesyonel

Profesyonel

GÜVENİLİR YETENEKLİ

20 YIL VE TEK BİR AMAÇ. D2 SERİSİ ÜRÜNLER BU KADAR SENEDİR  SON DERECE GÜVENİLİR VE YÜKSEK BANT GENİŞLİĞİNDE İŞLEMLERDE O KADAR İYİ KALİBRE EDİLMİŞTİR Kİ, YARATICI KİŞİLER SADECE TEK BİR ŞEYE ODAKLANABİLİYORLAR, YARATMAYA...

ÜRÜNLERİ GÖR

Profesyonel

DEPOLAMADAN FAZLASI

LACIE 2BIG DOCK TÜM BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAR. YÜKSEK KAPASİTE, YÜKSEK HIZDA TRANSFER, KURUMSAL SEVİYEDE SÜRÜCÜLER... FAKAT DAHA FAZLASI DA VAR. MODERN DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLARININ BİZDEN ALDIĞI KART GİRİŞLERİ İLE GÜÇLÜ BİR YARDIMCI.

ÜRÜNLERİ GÖR

Profesyonel

4K İŞLEMLERİNİZ İÇİN PROFESYONEL YARDIMCINIZ

4K VE DIĞER BANT GENIŞLIĞI GEREKTIREN IŞ AKIŞLARI IÇIN HARICI DEPOLAMA ORTAMININ HIZLI, GÜVENLI, GÜVENILIR VE SESSIZ OLMASI GEREKIR. YENI LACIE 5BIG, 4K VIDEO DÜZENLEME IÇIN THUNDERBOLT 2 HIZI, 40 TB'A KADAR KAPASITESI VE ÖDÜN VERMEYEN VERI GÜVENLIĞI ILE BU ISTEKLERINIZI KARŞILIYOR

ÜRÜNLERİ GÖR

Profesyonel

BÜYÜK DÜŞÜNÜN

DAHA BÜYÜK DÜŞÜNÜN, SIZI ÖRTBAS ETTIK. LACIE 12BIG VE 6BIG THUNDERBOLT 3, MASAÜSTÜNÜZDE 120 TB'A KADAR KAPASITE, 2600 MB / S'E KADAR HIZ VE RAID 5/6 ILE ULTRA YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ KAMERALAR ARASINDA VERI AKIŞINI SAĞLAR.

ÜRÜNLERİ GÖR

Hafta İçi : 09:00 - 18:30

Cumartesi : 09:00 - 17:30

Hobyar Mahallesi, Yalıköşkü Cad.

Aslan Han No:22 Kat.1

Sirkeci / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat