MENU

YENİ ÜRÜN

OLYMPUS | TOUGH TG-5

TEMMUZ 12, 2017  I  Yazan ZOOM

EN ZORLU MACERALARINIZ İÇİN RAKİPSİZ ARKADAŞ

OLYMPUS'UN TOUGH SERİSİNDEKİ BEKLENEN EN SON ÜYESİ TG-5 ARTIK TÜRKİYE'DE!

SİZ DE SINIRLI SAYIDA GELEN TG-5'LERDEN BİRİNE SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN...

Aksiyonu daha net kaydedin.

 

TG-5'in gelişmiş görüntü teknolojisi video çekmeyi çok kolay hale getiriyor. Yüksek hızlı TruePic VIII işlemcisi videoları 4K çözünürlükte, 120 fps yavaş çekim videoları ise FullHD çözünürlükte kaydetmenize olanak veriyor.

12 Megapiksel

 

TG-5'de kullanulan yeni geliştirilen görüntü sensörü yüksek hız performansı ve süper hassasiyet sağlar. Daha az grenli gelişmiş görüntü kalitesi ve doğal gözüken yüksek çözünürlük video sağlar.

TruePic VIII

 

TG-5, Olympus'un profesyonel amiral gemisi E-M1 Mark II ile aynı TruePicVIII görüntü işlemicisini paylaşır. Gelişmiş görüntü işleme algoritması düşük ışıklı ortamlarda yüksek görüntü kalitesini mümkün kılar.

Maksimum ISO 12800

 

Yüksek ISO hassasiyeti ile daha iyi görüntü kalitesi! Yeni geliştirilmiş görüntü sensörü ve yüksek hızlı görüntü işlemcisi yüksek ISO ile çektiğiniz görüntülerde greni azaltır. Maksimum ISO hassasiyet: ISO12800

4x Zoom Lens

 

Geniş açı (35mm dengi: 25mm) veya telefoto (35mm dengi:100mm) olsun 4X zoom lens isteklerinizi karşılar.

Daha da yakınlaşın.

 

Çıplak gözle göremediğiniz ufak objeleri süper detayları ile fotoğraflamak istiyor musunuz? TG-5'in gelişmiş maksimum 7x* yakınlaştırma yapabilen dört modlu Değişken Makro Sistemi (Mikroskop, Mikroskop Kontrol, Odak Çerçeveleme ve Odak Biriktirme) bunu mümkün kılıyor.Mikroskop modunda TG-5 1cm kadar yakın objelere odaklanabilirken, Mikroskop Kontrol modunda zoom kolu ile 44.4x büyütme yapılabilmektedir. Opsiyonel LD-1 Işık Kılavuzu ve FD-1 Flash Sönümleyici ile Değişken Makro Sisteminin tam potansiyelini ortaya çıkarır.

 

Pro Çekim Modu

 

Doğada iken bazen yardıma ihtiyacınız olur. TG-5 deklanşöre basmadan önce ve sonra birkaç kare fotoğraf çeken Pro Capture moduna sahiptir.

Sanat Filtresi

 

Sanat Filtresi file fotoğraflarınıza klasik efektler ekleyin. 14 seçenek ile yaratıcılığınızı ortaya koyun.

Canlı Kompozit

 

Canlı Kompozit, fazla pozlama olmadan birkaç görselin yeni ışık içeren bölümlerini bir araya getirir. Gelişim LCD ekranda izlenebilir.

RAW Kayıt

 

TG-5 ile ideal görüntüyü yakalayın. Fotoğraflarınızı RAW formatında kaydedin ve üzerinde değişiklikler yapın.

Anı tekrar yaşayın.

 

Müthiş anları konum bilgisi ile 4K ve yavaş çekim video olarak yakalayın. Pusula, manometre, ısı gibi alan sensörü verilerini TG-5'in dahili Wi-Fi özelliği ile akıllı telefonunuza aktarın. Ücretsiz Olympus Image Track yazılımı ile verileri de içeren bir video hazırlayın. Tecrübelerini birebir hatırladığınız gibi paylaşın.

Hafta İçi : 09:00 - 18:3

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Doğruer İş Merkezi No:4 Kat 3

4.Levent / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat