MENU

YENİ ÜRÜN

TAMRON SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2

HAZİRAN 30, 2017  I  Yazan ZOOM

TAMRON, GELIŞMIŞ ÖZELLIKLERE SAHIP YENI NESIL YÜKSEK HIZLI 24-70MM F / 2.8 ZOOM LENSI TANITTI

Odak Uzaklığı [mm]

Maksimum Diyafram (F)

Minimum Odak [m]

Maksimum Büyütme Oranı

Filtre Boyutu [mm]

Ağırlık [g]

Model No

Lens Yapısı (Groups/Elemanlar)

Görüş Açısı

Diyafram Kanatları

Minimum Diyafram

Çap x Uzunluk [mm]

24-70

F/2.8

0,38

1:5

82

900 gr

A 032

12-17

84o04'-34o21'

9

F/22

88,4x111

Çok yönlü yeni lens ultra-yüksek görüntü kalitesi, ters ışıklı sahnelerde bile 5 durak*1 görüntü sabitleme ve mükemmel performans sunar

 

30 Haziran 2017, Saitama Japonya - Tamron Co. Başkan ve Ceo Shiro Ajisaka, tam çerçeve DSLR fotoğraf makineleri için yeni yüksek hızda zoomlu lens, SP 24-70mm F / 2.8 Di VC USD G2'yi (Model A032) piyasaya sunduğunu duyurdu. Model A032, en üst düzey görüntü kalitesine ulaşan hızlı F/2.8 zumudur. Yeni Çift MPU (Mikro İşlemci Üniteleri) geliştirilmiş doğruluğu ve en yüksek titreşim kompanzasyon performansıyla hızlı otomatik netleme sağlar (CIPA seviyesi 5 durak*1) Tamron'un özel nanoteknoloji tabanlı eBAND Kaplama uygulaması, Ters Işıklı çekimlerde, ortaya çıkma ihtimali bulunan gölgelenmeyi ve iç yansımayı büyük oranda bastırırken, objektif elemanı için özelleştirilmiş, yüksek kaliteli cam materyallerin kullanılması (üstün optik iletkenlik sağlar) üstün renk üretimi ve netlik sağlar. Buna ek olarak, model A032, koruyucu Flor Kaplama, Neme Dayanıklı Yapı ve Kilitlemeli Parasoley ek kolaylıklarını sağlar. Fotoğrafçılar, bu yeni yüksek hızda zumlu lensi, manzara, portre, haber, seyahat gibi pek çok amaç için kullanabilirler.

1. GELIŞMIŞ TASARIM, ÜSTÜN PERFORMANS VE ULTRA YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALITESI SUNAR

Uzmanlaşmış, yüksek kaliteli cam malzemelerinin kullanılması, günümüzün yüksek piksel yoğunluklu kameralar için mükemmel, doğru renk üretimi ve üstün netlik sağlar. Optik yapı (12 grupta 17 element), 2 XR (Ekstra Kırılma İndeksi) elemanları, 3 LD (Düşük Dağılım) elemanları, 3 GM (Camla Kalıplı asferik) ve bir adet hibrid asferik lens elemanı kullanıyor. Birlikte eksenel renk sapmalarını, enine renk sapmalarını, küresel sapmaları ve çarpıklıkları en aza indirir ve üstün görüntü kalitesine ulaşan kompakt bir tasarıma izin verirler.

2. EBAND KAPLAMA ÜSTÜN YANSIMA ÖNLEYICI ÖZELLIKLER SAĞLAR VE GÖLGELENMEYI VE İÇ YANSIMAYI AZALTIR

Yeni A032, Tamron'un orijinal eBAND (Genişletilmiş Bant Genişliği ve Açısal Bağımlılık) Kaplaması, üstün yansıma önleyici performans sağlamak için çok düşük bir kırılma indisine sahip olan nano yapılı bir tabakayı geleneksel çok katmanlı kaplamalarla birleştiren bir teknolojiyi içeriyor. Bu eBAND Kaplamanın Tamron'un BBAR (Geniş Bant Yansıma Karşıtı) Kaplamasıyla birlikte optimal kullanımı, ters ışıklı nesnelerin fotoğrafını çekerken oluşabilecek gölgelenmeyi ve iç yansımanın başarılı bir şekilde engellenmesine neden olur.

3. YENI ÇIFT MPU (MIKRO-İŞLEME ÜNITESI) KONTROL SISTEMI, DAHA HIZLI VE DAHA HASSAS OTOMATIK ODAKLAMA VE GELIŞMIŞ TITREŞIM DENGELEME SAĞLAR

Yenilikçi kontrol sistemi, gelişmiş bilgisayar kapasitesi ile Çift MPU tasarımı kullanıyor. MPU'lar, daha hızlı ve daha hassas AF performansı ve daha sürekli güçlü Titreşim Dengeleme sağlayan güçlü dahili DSP (Dijital Sinyal İşlemci) bloklarına sahiptir. Özellikler geceleri düşük ışık altında üstün performans sağlamak için bir araya geliyor. AF için yüksek performanslı MPU, otomatik netleme hassasiyetini ve hızını çarpıcı bir biçimde artırır. A032, yüksek hızlı dijital sinyal işlemeyi mümkün kılan gömülü DSP (Dijital Sinyal İşlemci) bloklarına sahip kendi MPU'su (mikro işlemci ünitesi) ile donatılmıştır, hem kameradan gelen sinyallere hem de yüksek hassasiyette AF performansına mükemmel yanıt verir. Atanmış MPU, sınıfta en yüksek titreşim dengeleme yeteneği sunar (CIPA seviyesi 5 durak*1)

 

Yeni A032, Tamron'un tescilli VC (Titreşim Dengeleme) sistemi ile donatılmıştır. VC işlemine ayrılmış bir MPU eklenmesi, sınıftaki en yüksek titreşim dengeleme yeteneğini sağlayan yeni nesil bir algoritmayı ortaya çıkarıyor (CIPA seviyesi 5 durak*1) Düşük ışık koşullarında veya yavaş obtüratör hızlarında bile, fotoğrafçılar sarsıntısız avuç içi çekimlerden kolaylıkla ve rahatlıkla keyif alabilirler.

4. FLORİNE KAPLAMA VE NEME DAYANIKLI YAPI

Cephe elemanı yüzeyine uygulanan Florine Kaplama, su ve yağ itici olup parmak izi, kir ve lekelerin güvenli ve kolay bir şekilde çıkarılmasını sağlar. Kaplama ayrıca dayanıklılık seviyesini arttırarak, yıllarca etkinliğini sürdürecektir. Buna ek olarak, contalar, neme ve / veya Neme Dayanıklı Yapı sağlamak için yağmur damlalarının sızmasına engel olmak için, lens montaj alanına ve diğer kritik yerlere yerleştirilmiştir. Bu özellik, olumsuz hava koşullarında dışarıda çekim yaparken ilave bir koruma katmanı sağlar.

5. PARASOLEY YENI, KULLANIŞLI KILITLEME MEKANIZMASI ILE DONATILMIŞTIR

Parasoley, kullanım sırasında istem dışı temasından dolayı ayrılmayı önleyen bir kilitleme mekanizması ile donatılmıştır.

6. TAMRON TAP-IN CONSOLETM ILE UYUMLU, OPSIYONEL BIR AKSESUAR

Yeni A032, isteğe bağlı bir aksesuar ürünü olan TAMRON TAP-in ConsoleTM ile uyumludur; bu, kullanıcıların bir objektifin ürün yazılımını kolayca güncelleyebilmelerini ve ayrıca AF ve VC'ye ince ayarlar da dahil olmak üzere özellikleri kişiselleştirmelerini sağlayan bir kişisel bilgisayara USB bağlantısı sağlar.

7. ELEKTROMANYETIK DIYAFRAM SISTEMI ARTIK NIKON OBJEKTIFLERI IÇIN DE KULLANILIYOR

Canon lensleri için standart bir özellik olan bir elektromanyetik diyafram sistemi şimdi Nikon lenslerinde kullanılmaktadır.

Diyafram bıçakları, elektronik darbeli sinyal vasıtasıyla dahili bir motorla sürülür ve kontrol edildiğinden, daha hassas diyafram ve diyafram kontrolü mümkündür.

 

Yalnızca elektromanyetik diyaframla uyumlu kameralarla kullanılabilir

(D5,D4s,D4,D3X,Df,D810,D810A,D800,D800E,D750,D600,D610,D300S,D500,D7200,D7100,D7000,D5600,D5500,D5300,D5200,D5100,D5000,D3400,D3300,D3200,D3100)

8. SP SERISINE UYGUN TITIZ KALITE STANDARTLARINA DAYANAN IMALAT INOVASYONU

Tamron, üst düzey fotoğrafik gereksinimleri yerine getirmek ve mülkiyetin keyfini çıkarmak için SP serisi lensleri geliştirmiştir. Tamron, yeni bir dış tasarım sunarken SP serisi standartlarını gözden geçirdi. Yeni SP serisi, optik tasarım ve mekanik tasarım için geçerli olan tasarım, üretim ve kalite için titiz standartların yanı sıra ürünün dayanıklılığı ve çeşitli bireysel işlevlerde geliştirmeler gibi geniş kapsamlı alanlar belirleyerek geliştirildi. Bu model için Tamron, Model A032 için özel olarak geliştirilen ve yönetim yöntemini gözden geçiren benzersiz bir MTF (Modülasyon Aktarım İşlevi) test cihazı tanıttı. Bu, daha tutarlı bir şekilde mükemmel bir optik performans elde etmesine yardımcı oldu ve en son yüksek pikselli kameralarla uyumlu yüksek görüntü kalitesi talebini yerine getiren bir objektif haline geldi.

 

SP serisinin optik performansını en üst düzeye çıkarmak için Tamron, her lens elemanı biriminin bileşen parçalarının doğruluğunu geliştirmeye ve tüm merceklerin mekanik hassasiyetini arttırmaya ve böylece genel olarak yüksek bir performans elde etmeye devam edecektir.

 

Hafta İçi : 09:00 - 18:3

Yeşilce Mahallesi, Yunus Emre Caddesi, Doğruer İş Merkezi No:4 Kat 3

4.Levent / ISTANBUL

Tel : (212) 269 76 76

© 2017 Zoom İthalat